Chrást - Holýšov 3:0

Lídr si doma upevnil vedoucí postavení. „Měli jsme převahu po celý zápas. Hosté sice za stavu 0:0 zahodili několik šancí, ale jinak podnikali jen ojedinělé protiútoky. Při třetím gólu Stružka, ač sám ve výhodném postavení, nahrál nezištně Šimrovi a ten skóroval do odkryté brány,“ poznamenal prezident Chrástu Luděk Vokoun.

Poločas: 1:0. Branky: 40. a 51. Sadílek, 64. Šimr. Nejlepší hráči: Sadílek Marcel. Rozhodčí: J. Cihlář. ŽK: 4:2. Diváci: 170.

Chrást: Bláha - Komárek (73. Staněk), O. Král, D. Král, Haidlmayer, Sadílek, Tyr, Křen (69. Vágner), Bulín (57. Stružka), Roubal, Šimr. Trenér: J. Diepold.

Holýšov: Mazal - Levička, Trhlík (70. Belina), Vrba (70. Kubina), Hrádek (61. Dostálík), Černohorský, Majlát (81. Multrus), Jeniš, Procházka, Beneš, Lukáš. Trenér: J. Multrus.

Stod - Stříbro 2:1

Stod se doma částečně rehabilitoval za pětigólový příděl v Doubravce. „Měli jsme zápas od začátku až do konce jednoznačně ve svých rukou a spálili velké množství šancí. Hosté hrozili pouze z občasných brejků,“ uvedl vedoucí stodského týmu Martin Jelínek.

Poločas: 2:1. Branky: 21. Paum, 26. Fořt 36. Pubrle. Nejlepší hráči: Fořt Šaman. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 2:1. Diváci: 200.

Stod: Janča - Vlček, Houdek (89. Höfler), Snášel, Kyklhorn, Košťál, Bouřa, Paum (79. Kaas), Dolejší, Šaliga, Fořt. Trenér: Š. Hirschl.

Stříbro: Cipra - Zaoral, Hřebík, Demjan (36. Abel), Jareš, Malý, Šaman, Kertys, Florus (85. Průša), Bůžek, Pubrle (65. Vraštil). Trenér: J. Patočka.

Chotíkov - Hor. Bříza 2:1

Chotíkovští doma poprvé získali plný počet bodů. „Konečně jsme doma urvali tři body. Brzy jsme proměnili dvě šance, ale žádná fotbalová krása to ale nebyla. Bylo to víc o bojovnosti než fotbalovém umění,“ viděl utkání vedoucí Chotíkova Jaroslav Kluska.

Poločas: 2:0. Branky: 14. vlastní, 18. Fikar 87. Janka. Nejlepší hráči: Fikar Janka. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 2:2. Diváci: 200.

Chotíkov: Krásl - Šulan, Fikar, Sulák, Marek (90. Korous), Kožíšek, Prais, Břicháček, Kluska (33. Filip), Belan (90. Hauer), Pechler. Trenér: L. Filip.

H. Bříza: Korejčík - Sedlecký, Fedorco (46. Šimice), M. Hackr (65. Křížek), Z. Hackr, M. Chocholatý (46. Paukner), Vrla, Vrána, Janka, P. Chocholatý, Mornštajn (58. Čechura). Trenér: V. Votípka.

Přeštice - SK ZČE 0:0

Domácí se představili s novým trenérem Luďkem Šilhánkem. „První půli jsme hráli velmi špatně, soupeř toho ale nedokázal využít. Po přestávce jsme se zlepšili, ale své příležitosti opět zahodili,“ zhodnotil zápas trenér domácích Luděk Šilhánek.

Poločas: 0:0. Na PK: 3:2. Nejlepší hráči: Kašpar nikdo. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 3:5. Diváci: 120.

Přeštice: Kašpar - Přibáň, Uzlík, Benedikt, Hrdlička (13. Rajchrt), Vacík, Trdlička, Turek, Pouc (80. Mrázek), Mastný, Doubek. Trenér: L. Šilhánek.

SK ZČE: Řezáč - Chocholatý, Šiml, Fuja, Vít, Vohrna (73. M. Kraus), Mašek (88. Peterka), Bednář, T. Kraus, Rout (64. Škarda), Beránek. Trenér: P. Kural.

D. Horš. Týn - Doubravka 1:5

Poločas: 1:1. Branky: 44. Butnaru 30. Švec, 48. a 60. Šperl, 55.. Parlásek, 90. J. Herák. Nejlepší hráči: Falout R. Herák. Rozhodčí: Homr. Bez ŽK. Diváci: 220.

H. Týn: Mleziva - Butnaru, Žáček, Štverák, Falout, Brynda, Sova, Šmirkl, Šinál, Mašek, Beisbier (75. Blatský). Trenér: K. Krejčí.

Doubravka: Kunc - Řezáč, Krejčí (20. Duchek), Milota (78. Bláha), Vaigl, Parlásek, Novák, Šperl, Švec (45. J. Herák), Petrželka (57. Pondělík), R. Herák. Trenér: P. Vaigl.

Klatovy - Bolevec 3:0

Poločas: 1:0. Branky: 19. a 84. (PK) Hanzlík, 59. Veselka. Nejlepší hráči: Veselka Bublík. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:1. Diváci: 155.

Klatovy: Herman - Janda, Ulrych, Meszáros, Veselka (85. Homolka), Sýkora (75. Skala), Šlechta, Vítovec, T. Matějka, Hanzlík (88. Brož), J. Matějka (78. D. Matějka). Trenér: L. Vašica.

Bolevec: Klečka - Kadeřábek (78. Greif), Soukup, Jirman, Šnaider (72. Thomayer), Kohout, Hřebec, Červený, Bublík, Šiml, Pelnář. Trenér: P.Nykles.

Horažďovice - Příkosice 4:0

Poločas: 2:0. Branky: 5. a 35. Melka, 85. Mičkal, 88. Nauš. Nejlepší hráči: Melka Krystl. Rozhodčí: Reznichenko. ŽK: 1:3. Diváci: 150.

Horažďovice: Kozlík - Šafanda, Křivanec, Greger, Mičkal (86. Pintíř), Beránek (60. Koc), Stulík, Melka (78. Forman), Nauš, Jůda, Kotrba. Trenér: M. Čadek.

Příkosice: Vaník - Prchlík (67. Votípka), Papáček, Komanec (67. Pešek), Nový (67. Krajdl), Fiala, Krystl, Lisý, Hrubý, Kohout, Pleticha (46. Pražák). Trenér: R. Vodrážka.

Vejprnice - Rapid Plzeň 2:0

Poločas: 0:0. Branky: 73. a 81. Vnuk. Nejlepší hráči: Mareš Hodaň. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:3. Diváci: 120.

Vejprnice: Hinterholzinger - Havránek, Mareš, Rada, Puhlovský, Grätsch, Šámal, Hora (46. Vnuk, 90. Slováček), Löwy, Paul, Biedermann (69. Korous). Trenér: M. Dejmek.

Rapid: Matějka - Peroutka, Lavička (16. Fleissig), Bláha (82. Hvízdal), Hucl, Čupalka, Harmady, Hodaň, Šimsa, Netrh, Faist. Trenér: Jar. Mysliveček.