Bleskové výpady Hartla a Puchmertla v podstatě rozhodly o osudu klání mezi Chotíkovem a Holýšovem, ve kterém domácí mužstvo zvítězilo vysoko 10:0.

Jeden z favoritů soutěže tak napravil zaváhání z minulého víkendu, kdy po matném výkonu padl nečekaně na půdě Horní Břízy.

Svěřenci Jaroslava Urbánka jasně ukázali, že role favoritů v nejvyšší krajské soutěži je jim přisuzována oprávněně. „Klukům toho moc vytknout nemůžu," usmíval se po drtivé výhře spokojeně kouč Urbánek.

Po týden staré porážce bylo na trávníku zcela jiné mužstvo …
Z toho nepovedeného utkání jsem byl hodně smutný, náš výkon byl špatný. Kluci si to ale vyříkali a k zápasu proti Holýšovu přistoupili úplně jinak. Věřím, že v nastoleném trendu budeme pokračovat i v dalších duelech.

Když mužstvo předvede takový výkon, musí být trenér nadmíru spokojený. Nenašel jste přesto na hře svých svěřenců nějaké nedostatky?
Klukům toho nemůžu moc vytknout. Po rychle získaném náskoku se hraje snadněji, ale všechno nebylo stoprocentní. Holýšov měl také náznaky šancí, jenže nám se dařilo skvěle kombinovat a hlavně příležitosti proměňovat.

Takže zaváhání z Horní Břízy je zapomenuto?
Když jsem po vítězném zápase přišel do kabiny, tak jsem hráčům řekl, že jsem jim tu porážku ještě neodpustil. Až podáme podobný výkon třikrát čtyřikrát, budu spokojený (úsměv).

Kanonádu začaly letní akvizice Hartl s Herákem, jak se vám zamlouvají?
Věděli jsme, že oba jsou to rychlostní typy hráčů, kteří by se hodili každému trenérovi. Jsem rád, že jsme konečně ukázali naši sílu.

Martin Šiška