Viktoriánky se ujaly vedení ve 39. minutě po individuální akci Malátové. Ještě do přestávky zvýšila Marková střelou z dvaceti metrů na 2:0.

Na začátku druhého poločasu se trefila opět Marková a zdálo se být vše jasné. Plzeňanky však značně polevily a hráčky Hlučína toho dokázaly využít. V 61. minutě snížily po chybě plzeňské obrany na 1:3, další své šance ale již neproměnily. Konečnou podobu dala výsledku po faulu na Markelovou z pokutového kopu Černá.

„S výsledkem a ziskem tří bodu jsem spokojený, s předvedenou hrou již méně. Za stavu 3:0 jsme přestali úplně hrát, naštěstí Hlučín toho využil jen ke vstřelení jediné branky,“ komentoval utkání trenér Viktorie Plzeň Josef Dobrý.

Viktoria Plzeň – Hlučín 4:1 (2:0)

Branky Plzně: 45. a 54. Marková, 39. Malátová, 89. z pen. Černá.

Sestava Viktorie: Odlasová – Březinová, Černá, Valečková, Vajcová (90. Fajfrlíková) – Šuhajdová, Malátová, Mikysková, Myslíková (65. Ranglová) – Hanžlová (75. Ostrochovská), Marková (56. Markelová).