„Společnost Fortuna je dlouhodobým klíčovým partnerem celé ligy, kterou pevně podporuje i nyní ve složité době ovlivněné covidem. O to více si vážím a cením toho, že jsme se nyní domluvili i na spolupráci právě s naším klubem a vítám tímto Fortunu oficiálně v našich řadách a samozřejmě v Doosan Areně,“ prohlásil generální ředitel plzeňského klubu Adolf Šádek, který je i majitelem klubu.

Generálním partnerem plzeňské Viktorie nadále zůstává Doosan Škoda Power. Fortuna se zařadí do druhé nejvýznamnější partnery, v níž jsou mimo jiné ještě Gambrinus, Macron, Cortusa Group nebo Keramika Soukup.

„V rámci našeho záměru posílit spolupráci s předními fotbalovými kluby je vstup do Viktorie dalším logickým krokem,“ doplnil ho David Vaněk, generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

Obránce Viktorie Plzeň Milan Havel po gólu, kterým otevřel skóre přípravného utkání s Chrudimí.
Vpravo nebo vlevo? Je mi to jedno, usmál se Havel po generálce

Ta je kromě Slavie a nyní i Plzně v partnerském vztahu ještě s dalšími prvoligovými kluby Bohemians 1905 a ostravským Baníkem.Mimo fotbal se Fortuna angažuje i v hokejové extralize, v HC Dynamo Pardubice je generálním partnerem a v HC Sparta Praha hlavním.

„Trenér Bílek v podzimní části FORTUNA:LIGY svůj tým skvěle vyladil, výkony i výsledky tak jenom potvrzují, že Západočeši dál patří do absolutní české špičky. Chceme být u toho, až budou příště našlapané Štruncovy sady hnát své hráče v soubojích proti věhlasným evropským soupeřům,“ dodal generální ředitel sázkové kanceláře Fortuna.

Spolupráce mezi Viktorií Plzeň a Fortunou bude založena na řadě společných aktivit, z nichž vyplyne mnoho výhod i pro příznivce klubu.

Zdroj: iFortuna.cz

„Na úzkou komunikaci s našimi fanoušky bude kladen z obou stran velký důraz. Již na jarní část sezony máme v plánu řadu akcí a benefitů, které budeme postupně představovat a jistě je ocení,“ upřesnil Jaromír Hamouz, obchodně-marketingový ředitel plzeňské Viktorie.

Již nyní nabízí Fortuna všem viktoriánům, kteří se u ní zaregistrují online exkluzivní bonus. „Každý nový registrovaný fanoušek znamená i přímou podporu našemu klubu. Věříme tedy, že této možnosti využijí,“ doplňuje Hamouz s tím, že další klub s Fortunou klub chystá během ligových zápasů. (zs, fcv)