Na cenné vítězství dosáhlive vloženém 19. kole ČFL fotbalisté Domažlic. Západočeši dokázali na domácím hřišti porazit nejtěsnějším rozdílem 1:0 třetí Králův Dvůr a na páté pozici v tabulce snížili svoji ztrátu na vedoucí čtveřici.

Jedinou branku utkání vstřelil zkušený Pavel Fořt, který v 72. minutě využil brejkové situace po přesném centru za hostující obranu.

Naopak s prázdnou odjeli z Dobrovic fotbalisté Tachova. Na úvodní branku domácího Marka Volfa z 19. minuty ještě dokázali hosté po deseti minutách odpovědět gólem Marka Rudy, ale ve druhém poločase třikrát inkasovali a sami už dobrovického gólmana překonat nedokázali.

Domažlice – Kr. Dvůr 1:0
Poločas: 0:0. Branka: 71. Fořt. Rozhodčí: Benedikt. Diváci: 280.
Domažlice: Šiman – Matějů, Chocholoušek, Bauer, Mužík (88. Hradecký), Beránek, Braun, Vůch (90. Nerad), Čada, Došlý (69. Roubal), Fořt. Trenér: Zdeněk Michálek.

Dobrovice – Tachov 4:1
Poločas: 1:1. Branky: 19. Volf, 61. Volf, 77. Volf, 85. Vajgl z PK – 29. Ruda. Rozhodčí: Rejžek. Diváci: 250.
Tachov: Houdek – M. Šácha (74. Tříska), Knakal, Ruda, Matas, P. Šácha (55. Folejtar), Habart, Staněk, Kravar, Hrdlička, Dvořák (86. Beneš). Trenér: Stanislav Purkart.