To bude pro fanoušky obou klubů také jediná šance, jak vidět jeden z vrcholů sezony. Do hlediště se totiž dostanou jen partneři FAČR, kteří zaplní povolených deset procent kapacity stadionu ve Štruncových sadech.

„Aktuální epidemiologická výjimka stanovuje maximální možnou hranici naplnění stadionu na deset procent celkové kapacity. Ta je určena pouze dlouhodobým partnerům a z tohoto důvodu nemůže momentálně FAČR zahájit prodej vstupenek na finalový zápas,“ informovali pořadatelé na twitterovém účtu.

Zvlášť pro viktoriány je to obrovské škoda, protože pro tým Michala Bílka je pohárové finále vrcholem sezony, protože případným vítězstvím si mohou zajistit účast v kvalifikaci Evropské ligy. V opačném případě budou potřebovat uhájit páté místo ve FORTUNA:LIZE, aby mohli zabojovat o účast v nové Evropské konfederační lize.

Jan Kovář (vlevo)  by měl patřit také k lídrům národního týmu na nadcházejícím mistrovství světa v Lotyšsku.
Mistr Kovář myslí na medaili. Věřím, že si v Rize za tím půjdeme, říká

„Vzhledem k aktuálním opatřením neobdrží klub od FAČR žádnou volnou kapacitu vstupenek, které by mohly být nabídnuty do volného prodeje pro fanoušky,“ uvedla na svých stránkách i plzeňská Viktoria.

Cestu obou soupeřů do pohárové finále si prohlédněte v přiložené videu.

Kdo zvedne nad hlavu trofej? Získá Slavia double nebo v domácím poháru zvítězí po jedenácti letech Plzeň?