V restauraci na Spilce se fanoušci červeno-modrých budou moci těšit na besedu s trenérem Pavlem Vrbou, Davidem Limberským, Milanem Petrželou a generálním manažerem Adolfem Šádkem.

Pro možnost focení bude nachystán také pohár pro vítěze Ondrášovka CUPu a v neposlední řadě všichni společně mohou zhlédnout přímý přenos prvního semifinále světového fotbalového šampionátu. Chybět nebudou odborné komentáře trenéra viktoriánů i tradiční vtipné glosy dua plzeňských fotbalistů.

A to není vše. Každý fanoušek, který přijde v dresu, šále, kšiltovce nebo tričku s motivem Viktorie, se může těšit na pivo za speciálních 15 korun. Tuto akci nachystal pro příznivce plzeňského fotbalu pivovar Gambrinus, který tak mimo jiné zve všechny fans na blížící se start dalšího ročníku Gambrinus ligy.

Na setkání na Spilce budou v úterý večer připravena k prodeji také speciální pohárová trička za zvýhodněnou cenu 150 Kč (standardně 199 Kč). K zakoupení budou i lístky na čtvrteční měření sil mezi Viktorií a Spartou včetně voucherů na cestu. Bude to poslední šanci zajistit si cestu tam i zpět za super cenu 100 korun.

Restaurace na Spilce poté pro fotbalové nadšence chystá také pohárové jídelní menu specialit k pivu, Viktoria pak zpestří večer dovednostními soutěžemi o lístky na ligové utkání s Olomoucí a tři půlroční permanentky.

„Pojďte si s námi užít odpoledne plné fotbalu, dobré nálady a ještě lepšího piva. Viktoria zbrojí na novou sezonu a žádný fanoušek by u toho neměl chybět,“ láká na určitě velmi zajímavou akci všechny příznivce fotbalové Viktorie tiskový mluvčí Pavel Pillár.