Nasázel do branky bolevecké rezervy sám čtyři góly a měl velký podíl na vítězství druhého celku tabulky.

Klasický hattrick během druhého poločasu dosáhl Adam Král z rezervy Zruče a přispěl k výrazné domácí výhře svého mužstva.
Celky z popředí tabulky nezaváhaly, zabodovaly naplno, včetně vedoucího Starého Plzence, který je stále bez porážky a tabulku vede s tříbodovým náskokem.
Velké pozornosti fanoušků se těšilo derby mezi Dýšinou a chrásteckým béčkem. Navštívilo ho 152 diváků, což je letošní divácký rekord.
Rušno bylo rovněž v Bukovci, kde rozhodčí Lukáš Kříž vyloučil v posledních dvaceti minutách tři hráče Prazdroje.

Slovan – Sparta 3:2
Poločas: 2:1. Branky: 18. J. Vríčan, 25. a 52. Mudra – 12. Seidl, 63. Šimůnek. Rozhodčí: Šlajs. ŽK: 3:3. Diváci: 40.
Slovan: Vavřík – Janoušek (84. Bulant), Mareška, Michal Sartorius (55. Feiferlík), J. Zýka, Bouřil, Mudra, Klozar, J. Vríčan (75. Končel), M. Vričan, Rak (90. Tomrdle).
Sparta: Vodvářka – Chmelík, Holobrádek, Šimana, Trázník, Koníček, Hořánek, Šimůnek, Seidl, D. Pátek (70. K. Kučera), Knaf.

Hradiště – St. Plzenec 0:3
Poločas: 0:1. Branky: 40. Duspiva, 60. Vaněk, 87. Fuja. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 1:2. Diváci: 50.
Hradiště: Vondráček – Blumentrit, Pospíšil (78. Mašek), Bezděk (81. Motlík), Čudák, J. Beránek, Štěrba, Henrich, Pytlík, O. Houdek (60. Rucký), Bihary.
Starý Plzenec: Vykoupil – Gubiš (46. Směšný), P. Houdek, Schejbal, J. Bláha, Vyskočil, Pata (69. M. Černý), Fuja, Vaněk (80. Batěk), Drohobeckyj, Duspiva.

Bolevec B – Košutka 1:4
Poločas: 1:2. Branky: 32. Chudáček – 6., 18., 83. a 90. Stanka. Rozhodčí: Janda. ŽK: 2:1. Diváci: 30.
Bolevec B: Jakub Körner – Chudáček, Fleisner, Perk, Fictum, A. Sedláček, Kadeřábek, Šanoba, Fryček, Hunpál, Kalčík.
Košutka: Fremund – Primas, Hering (57. Nováček), J. Tříska, Džilič (58. Stránský), M. Trnka (64. J. Novák), Blažejovský (75. Pekník), Stanka, Bureš, Řežábek (77. Kocián), Arnošt.

VS Plzeň – Smíchov 3:2
Poločas: 2:1. Branky: M. Pátek 3 – Štafa, Sulek. Rozhodčí: Zd. Požárek. ŽK: 1:1. Diváci: 38.
VS Plzeň: Šoltys – Michálek, Egermajer, M. Novák (79. Lochman), P. Nový, Štolka, M. Pátek (88. Dvorský), Pavlíček, V. Kolář, Gemov, T. Bláha.
Smíchov: Vít – Brůžek, Chaluš, Kruml, Ouda, Fiala (62. Kasl), Sulek, Kovařík (77. Vivseanco), Lukes, Kazi (60. M. Beránek), Štafa.

Bukovec – Prazdroj 2:0

Poločas: 1:0. Branky: Srnka, Skořepa. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 3:9. ČK: 0:3 (70. Řežáb, 73. Soukup, 90. Brichcín). Diváci: 35.

Bukovec: T. Červený – Josef Šesták, Hodina, Podzimek, Babka, Mestl, Šulek, Skořepa (77. Vondrák), Hanzlíček, Srnka, Planeta.
Prazdroj: Šůha – Beriac, Kratochvíl, P. Soukup, Brichcín, Fischer, L. Sedláček, Hyneš, Diviš (46. Popule), Klekner, Řežáb.

Dýšina – Chrást B 1:1
PK: 3:4. Poločas: 0:0. Branky: 77. T. Křen – 80. Brýla. Rozhodčí: Šlauf. ŽK: 3:2. Diváci: 152.
Dýšina: R. Červený – Mužík, Julius Šesták, Vr. Nový, Mulač, Boháč (55. T. Křen), Feřstek, Ščislák, Soroka, Pašek, Špánek.
Chrást B: J. Bláha – L. Čechura, Vojtuš (74. Vítovec), Brýla, Mach, Doležal, Vitouš, Šustek (68. P. Trnka), Šejdl, Kroc, Matys (55. Suda).

Zruč B – Křimice B 6:2
Poločas: 3:0. Branky: 3. Wanka, 11. Pokladník, 23. Kalaš, 52., 65. a 71. Král – 60. J. Šváb z PK, 76. J. Rada. Rozhodčí: Schingler. ŽK: 2:1. ČK: 1:0 (80. Wanka). Diváci: 65.
Zruč B: Klik – Wanka, J. Suchý, J. Trnka, Bohuš (51. Karpíšek), Král, Hojer, Hucl (83. Balák), Záhořík, Pokladník, Kalaš.
Křimice B: Řehoř – Kydlíček (75. Housar), F. Šváb, Grambal, J. Šváb, Lavička, Hladík, M. Rada, J. Rada, Kroupa, Z. Klement (46. Kadaně).