První vyběhnou na trávník zrekonstruované Doosan Areny svěřenci trenéra Pavla Vrby, jejich příprava startuje v 17.00 hod. Německý soupeř si pro svůj hodinový trénink zvolil čas od 18.30 hodin. Pro fanoušky bude otevřena celá horní část hlavní tribuny, vstup bude možný od turniketů z Pallovy ulice. Na hlavní tribuně bude otevřen také stánek s občerstvením včetně horkého čaje a nezbytných klobás.

Ve spojitosti s touto akcí se prodlouží rovněž otevírací doba fanshopu, který se namísto ve standardních 17. hodin uzavře až v 19.45 hod. Fanoušci mohou v klubovém obchodu nadále zakoupit šály, podsedáky a trička speciálně ke čtvrtečnímu zápasu Evropské ligy, držitelé permanentek a majitelé vstupenek na pohárové utkání mají speciální slevy.

Fanoušci, kteří se ve čtvrtek nebudou moct dočkat večerního střetnutí Viktorie se Schalke, si mohou dát předkrm v podobě dopoledního souboje dorostenců obou týmů. Na umělé trávě v tréninkovém areálu v Luční ulici se od 11.30 hod. střetnou výběry Viktorie Plzeň a Schalke 04 do sedmnácti let. Také v tomto případě bude vstup zdarma, fanoušci navíc budou mít k dispozici stánek s občerstvením.