Celek hrající městský přebor se měl utkat s rozjetým Dynamem ZČE, jenže soupeř se k duelu nedostavil.

„V pátek jsme se domluvili, že zápas sehrají dorostenci a hráči z B-týmu. Jenže ti omarodili a nesešli se. Situaci jsem řešil se soupeřem i s pořadateli," ohlásil sekretář Dynama Jiří Kural. Ve vzduchu visela možnost sehrát klání přes týden, tu však Bukovec odmítl.

„K dohodě klubů ale nedošlo. Bukovec zřejmě vycítil důležité tři body," tušil sekretář pořádající Doubravky Jan Zábran. Zbylé duely víkendového programu se už rozhodovaly jen na hřišti.

Ve sněhové vánici se utkal Holýšov s Chlumčany a hned v úvodním dějství potvrzoval roli favorita.nPrvní dějství ovládl poměrem 4:1, nakonec se Holýšov radoval z výhry 5:3.

Zajímavou konfrontaci nabídl duel Rokycan s Rapidem Plzeň. Svěřenců trenéra Myslivečka se i v přípravné fázi drží smůla, na marodku ulehli čtyři hráči základní sestavy.¨

„Těšili jsme se na konfrontaci s těžším soupeřem, Rokycany jsou zkušený divizní tým," řekl kouč Rapidu Jaromír Mysliveček. „Předčili nás v rychlosti a kombinační hře, věděli o sobě. Po přestávce jsme si už více dovolili, začali jsme útočit," pochvaloval si Mysliveček. Toho potěšil výkon mladého Janocha, který se postaral o jedinou branku Plzeňanů a zmírnil porážku na 1:3.

Včera deklasovala Lhota Košutku vysoko 7:3, dvakrát o sobě dal vědět nejlepší střelec I. A třídy Matěj Strejček.

Domácí Senco zdolalo Černice přesvědčivě 4:1, „devatenáctka" Doubravky pak nestačila na Chotíkov.

Martin Šiška