„Podmínky byly tentokrát dost rychlé, hřiště dost klouzavé, a my se s tím v prvním poločase nedokázali moc vypořádat. Měli jsme vyšší procento ztrát, přihrávky nám lítaly a po vedoucím gólu jsme udělali chybu, kterou soupeř potrestal. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, začali si vytvářet šance a dali pěkné branky po pohledných akcích. Celkově jsem spokojený, opět jsme měli k dispozici dvě jedenáctky a někteří kluci se nám už ukazují ve velmi dobrém světle," pochvaloval si kouč Robstavu Stanislav Purkart.

Fotbalisté třetiligového FK Robstav (na archivním snímku hráči ve žlutých dresech) porazili v úvodním přípravném utkání divizní Klatovy 4:1.
Robstav v úvodním přípravném utkání porazil Klatovy, dvakrát se trefil Brabec

„Byl to první přátelák po delší pauze, takže byla na naší straně znát malinká křeč a nerozehranost. Ale jsem za tento zápas moc rád, splnil účel a ukázal mi spoustu věcí a faktorů. Třeba to, jak na tom momentálně jsme. Zároveň doufám, že někteří kluci si sáhnou do svědomí a uvědomí si sami, co musí zlepšit. V určitých pasážích utkání byl mezi hráči obou týmů větší rozdíl, než jsem já osobně očekával," řekl chvíli po skončení zápasu trenér Rokycan Michal Veselý.

Příští zápas, již třetí v zimní přípravě, čeká třetiligový Robstav v sobotu od 11 hodin proti borcům ze Záp (UMT Přeštice), rokycanští fotbalisté se představí v hlavním městě (neděle 10.00) proti domácímu Meteoru Praha (divize B).

Fotbalisté TJ Sokol Radnice (hráči v červených dresech) odstartují zimní přípravu 16. ledna.
Radnice přišly o oba brankáře i nejlepšího střelce přeboru, posily v nedohlednu