Letos dvacetiletý záložník byl střelcem i jedné z branek v přípravném duelu s béčkem Sokolova, které minulý týden Doubravka deklasovala 6:0. „To jsme podali perfektní výkon přesně podle mých představ. Výborná byla defenziva, ofenziva, zkažených přihrávek bylo hodně málo a herním stylem to připomínalo Barcelonu, můj oblíbený klub,“ tvrdí Karel Krejčí a dodává: „Jen aby nám to vydrželo.“

Příchod Tomáše Štveráka však není jedinou změnou v hráčském kádru. „Prodloužili jsme hostování útočníka Petra Došlého z Bolevce a měli bychom získat Martina Klementa z Křimic. Ještě to není uzavřeno, ale já o něj stojím, jsem totiž přsvědčen, že na divizi má. Jen si na tuto soutěž musí zvyknout, protože hrál 1. A třídu,“ říká Krejčí.

V kádru Doubravky už není útočník Michal Salák, který přestoupil do Německa, naopak přibyli dva brankáři: Petr Beke, který přišel na hostování z Bohemians, když část podzimu odehrál v Chanovicích, a na přestup z Chebu ještě přišel Jakub Kunc.

Vyloučena není v doubraveckém kádru ještě jedna změna. „Záložník Pavel Vaigl sice nadále trénuje s námi, ale chce odejít do Chrástu. Já ho pustit nechci, protože je to zkušený fotbalista. Rozhoduje však vedení klubu, a pokud odejde, budu chtít za něj do mužstva náhradu,“ sděluje rezolutně kouč Doubravky.

Podle jeho slov probíhala zimní příprava mužstva na jaro v ideálních podmínkách a bez problémů. Vzhledem k postavení mužstva v divizní tabulce, kde je Senco pouhé tři body nad sestupovou příčkou, bude pro mužstvo hodně důležitý jarní start. V prvním kole přivítá v derby Tachov, který má stejně bodů, a navíc mu má co oplácet. Na podzim s ním Doubravka padla 0:5.