Doubravka nastoupila k pohárovému utkání oslabena o zraněného stopera D. Nováka, přesto dokázala sehrát v prvním poločase vyrovnaný zápas. Ještě za bezbrankového stavu se dostal do šance Šimr, ale jeho střela mířila těsně nad branku.

Hosté udeřili dvěma góly v závěru poločasu. Nejdřív se dostal do sóla Podrazký a sám před brankářem Hroníkem nezaváhal – 0:1. Za dvě minuty zahrával Sokolov rohový kop a opět Podrazký z hranice vápna propálil střelou k tyči vše, včetně brankáře – 0:2.

Po změně stran Sokolovští kontrolovali hru, přesto se domácí dostali několikrát do náznaků šancí, ale akce nedotáhli do konce. Sokolov tak zasloužené vítězství pojistil patnáct minut před koncem, když střídající Javorský napálil míč z dvaadvaceti metrů přesně k tyči domácí branky.

Sokolovský trenér Stanislav Purkart byl spokojen. „V první půli jsme měli čtyři šance, dali jsme dva góly. Chtěli jsme hrát se Spartou a to se nám podařilo.“
Senco Doubravka – Baník Sokolov 0:3 (0:2). Branky: 32. a 34. Podrazký, 75. Javorský. Rozhodčí: Paták. ŽK: 1:0. Diváků: 150.

Senco Doubravka: Hroník (75. Hasenöherl) – Řezáč (80. Pondělík), P. Krejčí, Švec, Štrajt – Duchek (46. Petrželka), Jůda, Sýkora, Mészáros, Štverák – Šimr. Trenér Karel Krejčí.

Baník Sokolov: Zacharda – Kaplan, Studík, Knakal, Hanzlík – Podrazký, Pilař (73. Javorský), Čada, Dittrich (55. Duchnič) – Šilhan (63. Blažek), Mlika. Trenér Stanislav Purkart.