Doubravka – Bohemians 1:1

Vyrovnaný první poločas příliš fotbalové krásy nepobral. Každé mužstvo se dostalo jen jednou alespoň do náznaku brankové šance. Na centr Došlého si naběhl P. Krejčí, ale ve skluzu míč minul. Na druhé straně vypálil z hranice vápna Nešpor, mířil však těsně vedle.

Po obrátce už byla hra rušnější a domácí se dostávali i do šancí. Po hodině hry gólovou střelu Švece hlavou vyškrábl brankář Havránek nad břevno a vzápětí vyrazil skvělou Štverákovu ránu z úhlu do šibenice. Osmělovali se ale i Pražané. Šanci Květoně zachránil O. Král na roh, střele Diana z dvaceti metrů do šibenice však už zabránit nešlo. Když opět Dian ve velké šanci mířil vedle, nacentroval v závěru P. Krejčí a přesně hlavičkující Došlý zachránil domácím alespoň bod.

Poločas: 0:0. Branky: 86. Došlý – 74. Dian. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Doubravka: Kunc – Řezáč (80. Chaloupka), Smíšek, D. Novák, O. Král – Došlý, Štverák, Sýkora, P. Krejčí, Duchek (77. Vůch) – Švec. Trenér Karel Krejčí.

Tachov – Tábor 1:3

Důležitý duel o záchranu domácí bez řady zraněných hráčů základní sestavy nezvládli. Do vedení je sice poslal Drozda, ale už za bezbrankového stavu fotbalovější hosté spálili několik šancí. Výborně chytající Makó potom vyrobil velkou hrubku a Jihočeši laciným gólem do šatny srovnali skóre.

Po změně stran sice tachovští borci bojovali, ale na Tábor nestačili. Hosté se dostávali často do šancí, a když dvě z nich v závěru proměnili, odvezli si nakonec z Tachova zaslouženě tři body.

Poločas: 1:1. Branky: 37. Drozda – 43. Fořt, 74. Kučera, 82. Pávec. Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 5:1. Diváků: 150.

Tachov: Makó – Kabourek, Pavel Kaše, Tušl, Petr Kaše – Habart, Braun (76. Földeši), Hudec, Šácha – Drozda, Machač. Trenér Zdeněk Bečka.

Benešov – Domažlice 1:0

Dobře hrající Chodové mohli jít v první půli do vedení, ale vyložené šance Bárty a Zb. Černého vychytal gólman. Navíc sudí odpustil domácím dvě penalty za fauly na Mužíka a Bártu. Benešov se prakticky do šance nedostal.

Hned po přestávce však hosté inkasovali rozhodující gól a přestože jejich snaha o vyrovnání byla zřejmá, útočné akce provázela křeč a před brankou si Chodové vytvořili už jen závary bez vyložené brankové příležitosti.

Poločas: 0:0. Branka: 47. Žák. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 0:1. Diváků: 250.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Bublík, Tesař, P. Cihlář – Zb. Černý (85. Neumann), Šámal (85. Ferra), Mužík, Bárta – Leitl, Mašek (60. Hulina). Trenér Zdeněk Michálek.

Ostatní výsledky: Strakonice – Dukla Praha B 2:0 (0:0, 89. Legdan, 90. Hanzlík), Kunice – Řevnice 1:0 (0:0, 80. Brabec), Hořovicko – Meteor 2:0 (0:0, 78. Nademlejnský, 85. Bežó), Malše Roudné – Votice 1:2 (0:0, 85. Píša – 68. Walter, 78. Neuberg), Třeboň – Příbram B 0:0.

Příští kolo: Doubravka – Kunice, Příbram B – Tachov, Domažlice – Strakonice, Bohemians 1905 B – Benešov, Dukla Praha B – Malše Roudné, Tábor – Řevnice, Meteor – Třeboň, Votice – Hořovicko.