Plzeňanky v úvodu zápasu přežily několik velkých šancí soupeřek. Gólmanka Polívková se měla co otáčet, nakonec ji však překonala Ester Němečková. Viktoriánkám se postupně podařilo vyrovnat hru a začaly se i ony tlačit do zakončení. Po jednom obrovském závěru ve druhé půli to už vypadalo na to, že balon musí skončit v síti, gólmanka Slavie ale předvedla během několika sekund hned tři skvělé zákroky, k tomu ji ještě pomohly její spoluhráčky.

Západočešky se nakonec dočkaly srovnání, když se prosadila Anna Zahradníková. Radost ale netrvalo dlouho. Hned vzápětí si Plzeň nepohlídala útok Slavie a Němečková skórovala znovu. V závěru hrála Viktorie již na riziko a slávistická útočnice dokonala hattrick.

Setkání fanoušků Viktorie Plzeň u Mírového oblouku v centru Milána v roce 2011 při vůbec prvním výjezdu ve skupině Ligy mistrů.
Další zážitek v Lize mistrů, zopakujete si výjezd do Milána po jedenácti letech

Plzeň - Slavia 1:3
Poločas: 0:1. Branky: 75. Zahradníková - 12. Svobodová, 77. Svobodová, 87. Svobodová. ŽK: 0:1 (47. Mayerová). Rozhodčí: Petrželková - Mifková, Pachtová
Sestava Plzně: Polívková - Kozlíková, Navrátilová, Kadlecová, Jančová (53. Gunea), Švecová, Górasová, Zahradníková (90. Košiková), Herbrychová (84. Vojtová), Krumpholcová, Märzová (80. Hamplová).