Úvodní branka zápasu ovšem padla na hřišti v Luční ulici do sítě domácích a postaral se o ni po brejku hostující útočník Milan Havel. Hráči Viktorie však na vyrovnání dlouho nečekali, o 17 minut později napřáhl Ondřej Chocholoušek a krásnou střelu poslal přímo do šibenice. Další trefu přidali domácí hráči v 26. minutě. Ve vápně se uvolnil Daniel Černý a střelou k tyči poslal Viktorii do vedení. A to nebylo ze strany Plzně vše, do konce první půle se brankově prosadil ještě Ondřej Šípek.

Ve druhé části Plzeň kontrolovala hru a v 80. minutě přidal čtvrtou branku Viktorie Vitaliy Chasin. „Bohemka se snažila hrát fotbal a zápas měl slušné tempo. Dali jsme čtyři branky a vytvořili si řadu šancí. S výkonem mužstva jsem spokojen a zaslouženě jsme vyhráli,“ dodal po utkání trenér starršího dorostu Viktorie Plzeň Jiří Kohout.

FC Viktorie Plzeň U19 - Bohemians 1905 U19 4:1 (3:1, 20. Chocholoušek, 26. Černý, 38. Šípek, 80. Chsin 3. Havel). Viktorie U19: Švihořík, Palka (60. Hošťálek), Chocholoušek, Bečka, Vaňous, Hradecký, Domabyl, Šípek (73. Jarina), Hvězda (85. Lukeš), Černý, Krčál (65. Chasin).