Dorostenecký tým do 17 let totiž změřil v Mnichově síly se sedmnáctkou Bayernu. Svěřenci trenéra Jiřího Žiláka sice podlehli dorostencům renomovaného světového klubu 3:6, ale herně byli silnému protivníku rovnocenným soupeřem.

První poločas vyhráli Plzeňané 3:2. Také ve druhém poločase se hrál otevřený fotbal se šancemi na obou stranách, ale domácí Bayern byl v koncovce efektivnější, což rozhodlo o jeho výhře.

„Mužstvo herně zápas zvládlo výborně. Výsledek je ale krutý, doplatili jsme na nízkou efektivitu v koncovce,“ viděl utkání trenér dorostenců Viktorie Jiří Žilák.

Konfrontaci s jistým vítězem jižní skupiny dorostenecké bundesligy si trenér pochvaloval. „Utkání vnímáme jako velkou inspiraci, dodalo nám další energii do tréninku,“dodal Jiří Žilák.
Bayern Mnichov U17 -Viktoria Plzeň U17 6:3 (2:3). Branky: Zylla 2, Heiland, Ontuzans, Karatas, Maloku – Štursa, Kepl, Selnar.

Viktoria: Valeš – Brož (41. Halász), Fišer (41. Strmiska), Hranáč, Bartůněk, Uzlík, Šulc (68. Selnar), Štursa (41. Václavík), Selnar (60. Štursa), Kepl (55. Vrba), Němec (55. Zajíček).