Do první vyložené šance vlétl v 10. minutě domácí útočník Michal Hvězda, ale hostující brankář byl pozorný a střelu vytěsnil nad břevno. O sedm minut později už bylo veselo. Před pokutovým územím napřáhl Pavel Mariánus a jeho střela skončila v pravém rohu hradecké branky. Do poločasu mohl ještě navýšit skóre Ondřej Šípek, ale z brankové čáry vykopl balon hostující obránce.

Vstup do druhé půle vyšel lépe votrokům. Centr z levé strany usměrnil do sítě David Hegr a bylo srovnáno.

„Tento moment nás nakopl a Hradec jsme zatlačili do vlastního pokutového území. Vytvářeli jsme si mnoho brankových příležitostí, ale ujala se až akce Matěje Kyndla, který našel centrem v šestnáctce hlavu Daniela Černého a ten rozhodl,“ těšila vstřelená branka trenéra staršího dorostu Viktorie Plzeň Jiřího Kohouta.

FC Viktoria Plzeň U19 - FC Hradec Králové U19 2:1 (1:0, 17. Mariánus, 83. Černý 47. Hegr). Viktoria U19: Brych, Hošťálek, Domabyl, Bečka, Vaňous, Mariánus, Hradecký, Šípek, Kyndl, Hvězda (75. Černý), Jarina (73. Lukeš).