Dorost Viktorie zdolal Jablonec

Plzeň – Fotbaloví dorostenci Viktorie Plzeň zvítězili ve středu doma v předehrávce 18. kola celostátní ligy nad Jabloncem 2:1.

30.10.2013

Dorost FC Viktoria Plzeň - FK Baumit JablonecFoto: DENÍK/Václav Vacek

Díky vítězství nad celkem z konce tabulky poskočili mladí viktoriáni z pátého místa na čtvrtou příčku nejvyšší dorostenecké soutěže. Na vedoucí tandem "pražských S" ztrácejí Plzeňané dva body. Se stejným počtem bodů jako Plzeň je na třetím místě Olomouc, ta má ale zápas k dobru.

Domácí svěřenci trenéra Jiřího Žiláka šli do vedení už v osmé minutě brankou Kratochvíla, ještě do přestávky přidal pohotovou střelou druhý gól Doležal.

Hosté snížili až v předposlední minutě utkání, ale na vítězství Viktorie to už nic nezměnilo.

FC Viktoria Plzeň U19 – FK Baumit Jablonce U19 2:1 (2:0)

Branky: 8. Kratochvíl, 37. Doležal – 89. Dorničák. Rozhodčí: Houdek – Hrabovský, Havránek.

Viktoria: Juraši – Medveděv, Kule, Piroch, Lešek - Polom, Doležal (66. Ungr), Sýs (59. Jakirovič) – Glazer (46. Boček), Kratochvíl, Ruml.

30.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
Záchranářům v Manětíně slouží od úterý moderní výjezdová základna. Z nevyhovujících stísněných prostor v centru města se přestěhovali do novostavby v těsném sousedství hasičské zbrojnice. Pozemek darovalo město, 4,4 milionu Kč Plzeňský kraj.

Bílá místa? Na mapě záchranky žádná nejsou

Viktorie v Lucernu.
12

Plzeňským králem Vánoc bude smrk

Plzeň – Smrk ztepilý upravený na 13-14metrovou výšku bude letos ozdobou vánoční Plzně.