Dorost Viktorie si neporadil s Příbramí

Plzeň – Dva týmy středu tabulky se střetly v Plzni ve 29. kole nejvyšší dorostenecké soutěže ve fotbalu. Domácí Viktoria však na svého protivníka nestačila a prohrála poměrně hladce 0:3.

31.3.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Ivan Tafat

Soupeř z Příbrami nečekaně brzy udeřil a již v osmé minutě se dostal do vedení. „Rychlá branka posadila hosty do sedla, přesto byl první poločas vyrovnaný. Příbram už prakticky žádnou šanci neměla, my jsme měli jedinou, ale po centru Šíši Sedláček z malého vápna přestřelil branku," litoval nevyužité šance trenér Viktorie Jiří Žilák.

Ještě lépe vyšel hostům vstup do druhého dějství, hned ve 47. minutě zvýšili na 2:0 ve svůj prospěch. „To byl asi rozhodující moment utkání, hráči už v sobě nenašli sílu zvrátit stav, i když jim snahu nelze upřít," mínil plzeňský kouč.

V tomto týdnu čekají dorost Viktorie dva zápasy. Ve středu hrají v Hradci Králové, v sobotu přivítají Pardubice. „Zatím se trochu trápíme, ale věřím, že to brzy zlomíme a vylepšíme si jarní nelichotivou bilanci," doufá Jiří Žilák.
FC Viktoria Plzeň – FK Příbram 0:3 (0:1).

Viktoria: Adamovič – Medvěděv, Piroch, Denk, Glazer (81. Petr) – Doležal, Skála (46. Král), Kratochvíl – Šíša (46. Sýs), Sedláček (74. Provod), Ruml.

Autor: Ivan Tafat

31.3.2014 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

C.k. kuchyně v Horušanech

C.k. kuchyně v Horušanech popáté

Užijte si advent v klidu. Jděte za kulturou do Besedy

Plzeň - Zažít advent v klidu a pohodě je pro mnohé nesplnitelný sen. Udělat si příjemný či sváteční večer i těsně před Vánoci je přitom snadné. Měšťanská beseda nabízí ke konci roku několik divadelních představení či koncertů.

Pro sraženého chodce v bezvědomí letěl vrtulník

Plasy - Plasy – Chodce, který přecházel vozovku mimo vyznačený přechod, srazil v pondělí po sedmé hodině ranní řidič motorky.

Kde se slavilo a kde truchlilo

Plzeň – Politici sledovali sobotní sčítání volebních hlasů společně.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.