Petřínští tak zabránili nepříjemnému pádu, který by zároveň znamenal to, že by se z divize dorostu musela poroučet rezerva plzeňského celku.

Petřín se v domácím prostředí proti Malši brzy ujal vedení. Ve druhé minutě se trefil Lukáš Maxa. Slušná divácká návštěva viděla pohledný fotbal, v němž však hosté nechtěli dát lacino svoji kůži. Směrem dopředu byli nebezpeční, za což byli odměněni po změně stran, kdy srovnali na 1:1. Roudné sice následně dohrávalo bez vyloučeného Fotina, ale přesto kousalo až do konce. Definitivní jistotu daly Petřínu dvě slepené branky na konci zápasu.

Na kopy chce Martina Jindrová spoléhat i v dalším zápase série PFL za mořem.
Zápasnice MMA z Plzně jde zase do boje, teď už se porve o semifinále

„Jsem rád, že se dorostenci zachránili, i když ten poslední zápas byl trochu nervózní, ale nakonec ho zvládli. Splnili jsme tak všechny klubové cíle, které jsme měli v letošní sezoně," může být spokojený petřínský Radek Vodrážka.

Petřín - Malše Roudné 3:1
Poločas: 1:0. Branky: 2. Maxa, 89. Treml, 90+3. Flachs - 68. Michálek. Rozhodčí: Hamouz. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (74. Fotin). Diváci: 146.
Sestava Petřína: Pejřimovský - Kovář (69. Brož), Havelka, Flachs, Treml, Preis, Urbánek, Rada, Vanc, Maxam, Brabec (13. Velfl, 85. Kacerovský).

Fotbalisté SK Horní Bříza (na archivním snímku hráči v zelených dresech) budou v nadcházející sezoně brázdit divizní vody.
Horní Bříza bude poprvé v historii působit v divizi