Od úvodu zápasu se hra přelévala od jedné branky ke druhé bez vyložených brankových příležitostí, až v závěru se do jedné dostal Černý, ale jeho střelu zastavila tyč.

Druhý poločas začal náporem viktoriánů. „Iniciativa byla na naší straně a po zásluze jsme se po akci Bečky s Končalem a jeho centru ujali vedení brankou Černého,“ uvedl trenér Plzeňanů Jiří Kohout. „I nadále jsme měli řadu šancí, bohužel jsme je nevyužili, a to nás nakonec stálo body,“ dodal.

Hosté po sporném zákroku v 83. minutě vyrovnali z pokutového kopu a tři minuty před koncem utkání po standardní situaci a centru z pravé strany rozhodli o svém nečekaném vítězství.

„Zápas se hrál ve velkém tempu a měl velmi dobrou úroveň. Slovácko potvrdilo kvalitní výkonnost, my jsme se sami připravili o lepší výsledek nevyužitím příležitostí v úvodu druhé půle,“ zhodnotil výsledkem utkání zklamaný trenér Viktorie Jiří Kohout.

FC Viktoria U19 – 1. FC Slovácko 1:2 (0:0). Branka Plzně: 59. Černý.

Viktoria: Brych – Hošťálek, Chocholoušek, Bečka, Vaňous – Hvězda (81. Jarina), Hradecký, Mariánus (69. Šípek) – Lukeš, Černý, Končal.