Až se na podzim dokončí druhá, jižní věž v rohu stadionu a rekonstrukcí projde hlavní tribuna, bude nejmodernější ligový stánek v republice kompletně opravený a ze všech stran uzavřený. Nelze nepřipomenout, že hezčí je 
i okolí Štruncových sadů, 
z něhož se stalo relax centrum, jež s pivovarem propojuje lávka.

Severní věž stadionu už stojí. Do konce roku se má postavit i ta jižní. Stavbu věží financuje klub.Stadion ve Štruncových sadech byl postavený v roce 1955, o necelých padesát let později proběhla na městském stadionu rozsáhlá rekonstrukce, aby stadion vyhovoval směrnicím fotbalového svazu. Další rekonstrukce přišla na pořad dne v roce 2011 a město doposud stála půl miliardy korun.

Opravě stadionu, na jehož část rozpadajících se ochozů ještě na podzim 2010 lidé z bezpečnostních důvodů nesměli, předcházeli demonstrace fanoušků před plzeňskou radnicí. Fanoušky totiž naštvalo, že fotbalový stánek nevyhovoval normám UEFA. Vyhlížená rekonstrukce začala bouráním betonových ochozů a odstraněním atletické dráhy. Zůstala jen hlavní tribuna. Po stavebních pracích splňoval stadion přísné standardy pro utkání Ligy mistrů.

„Srovnání opraveného a původního stadionu je jako nebe a dudy. Teď je to o něčem jiném. Fanoušci jsou blíž hřišti a stadion je krytý," chválil fanoušek Viktorie Jiří Adamec.