Domažlice po víkendu klesly na čtvrté místo ligy a zespodu tabulky se na Západočechy tlačí páté Štěchovice.

Svěřenci trenéra Pavla Vaigla otevřeli skóre zápasu ve 30. minutě, kdy se prosadil záložník Milan Braun.

V 38. minutě rozhodčí Váňa nařídil pokutový kop proti Domažlicím. Penaltu proměnil Adam Nágl – 1:1. V poslední minutě prvního poločasu stejný hráč dostal Ústí nad Orlicí do vedení 2:1.

Jelikož ve druhé půli nepadl žádný gól, Domažlice odjížděly z východu Čech s prázdnou.

„Vedli jsme a vytvářeli jsme si další brankové příležitosti. Byli jsme lepší než domácí a klukům nemohu nic vytknout. Výsledkově jsme zápas ale nezvládli. Musíme se připravit na další zápasy,“ komentoval trenér Domažlic Pavel Vaigl.

Další utkání Jiskra odehraje na hřišti Vltavínu.

Ústí nad Orlicí – Jiskra Domažlice 2:1 (2:1). Branky: 38. (pen.) a 45. Nágl – 30. Braun. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 2:2. Diváků: 240.

Sestava Domažlic: Šiman – Chocholoušek, Hrubý, Bauer (58. Teršl), Mlynařík – Mužík, Braun, Vais, Došlý (58. Pfeifer), Bezdička – Matějka (58. Hejda). Trenér Pavel Vaigl.

Další výsledky 24. kola: Převýšov – Dobrovice 1:0, Čížová – Štěchovice 3:4, Litoměřicko – Benátky n/J. 2:2 PK 3:4, Králův Dvůr – Vltavín 0:1, Písek – Brozany 4:2, Chrudim – Vyšehrad 0:1, Zápy – Benešov 0:0 PK 4:3, Nymburk – Jirny 0:2.