Jiskra Domažlice podlehla na hřišti lídra tabulky v Jirnech těsně 1:2, FK Tachov naopak stejným poměrem porazil doma Zápy.

Jirny – Domažlice 2:1

Chodové začali v Jirnech aktivně, ale v sedmé minutě zbrzdil jejich nástup gól domácích z pokutového kopu. Hosty však vedoucí branka do kolen nesrazila, v 15. minutě vyrovnal Brožík. Po hodině hry trefil domažlický Fořt tyč a v 74. minutě rozhodli domácí druhým gólem o těsné výhře.

Poločas: 1:1. Branky: 7. Čepelák z PK, 74. Křeček – 15. Brožík. Rozhodčí: Vaňkát.

Domažlice: Švihořík – Mužík, Brožík, Hrubý, Mráz, Blažek (85. Roubal), Ruml, Průcha, Bezdička (77. Hejda), Fořt (74. Černý), Bauer. Trenér: Kronďák.

Tachov – Zápy 2:1

Tachov se pustil do soupeře bez respektu. Už v desáté minutě vedl brankou Dvořáka, další šance měli Hradecký a Kropáček. Druhý gól ještě do přestávky vstřelil Kyndl. Zápy sice ve druhé půli snížily, ale Tachov už vítězství uhájil.

Poločas: 2:0. Branky: 10. Dvořák, 39. Kyndl – 57. Matějka. Rozhodčí: Matějka.

Tachov: Houdek – Matas, Došlý (86. Hájovský), Knakal, Habart, Hoffmann, Kyndl (79. Vyleta), Mlynařík, Dvořák, Hradecký (84. Folejtar), Kropáček (66. Butnaru). Trenér: Vaigl.

Ostatní výsledky: Vyšehrad – Převýšov 0:2, Písek – Vltavín 3:2, Litoměřicko – Dobrovice 0:0 (PK: 6:7), Ol. Hr. Králové – Táborsko B 2:0, Kr. Dvůr – Benešov 3:0, Hořovicko – Štěchovice 2:3, Benátky – Chrudim 0:3.