Česká Lípa – Česká fotbalová liga pokračovala neúplným dvacátým kolem.

25.3.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Česká Lípa – Domažlice 4:0

Chodové zaspali začátek utkání, dostali rychlý gól z penalty po faulu a v dalším průběhu dovolili P. Novotnému nastřílet hattrick. Úspěch slavila jednoduchá hra domácích, hosté se chtěli prosadit kombinačně, ale na těžkém terénu se jim to nedařilo. V první půli dominovala Česká Lípa, po obrátce se hosté zlepšili, střelecky však neuspěli.

Poločas: 3:0. Branky: 4. Sedláček z PK, 18., 32. a 64. P. Novotný. Rozhodčí: Josef Váňa. ŽK: 0:1. Diváci: 240.
Domažlice: Houdek – Pyrka, Knakal, Bauer, M. Mandous – Jarina (81. Strejc), Matas, Mužík (74. Braun), Bárta – Dvořák, Bezděk (70. Bláha). Trenér Stanislav Purkart.

Ostatní výsledky: Chomutov – Převýšov 0:0, Chrudim – Strakonice 3:2 (2:1, 11. vlastní Riegel, 29. Holub, 61. Radouš – 35. Linhart, 76. Otepka), Karlovy Vary – Vltavín 2:2 (1:0, 15. Geňo, 61. J. Dvořák – 72. a 80. Předota), Kunice – Písek 1:1 (1:1, 20. Egelmann – 39. Zušťák), Roudnice – Kolín 2:2 (1:1, 6. vlastní J. Biško, 86. Svátek – 8. Sedláček, 52. Stejskal), Horní Měcholupy – Sparta Praha B 1:1 (1:0, 12. Hejný – 51. Tomášek), zápasy Hlavice – Zápy a Králův Dvůr – Kladno byly pro nezpůsobilý terén odloženy.

Autor: Pavel Hochman

25.3.2013 VSTUP DO DISKUSE

Štáb plzeňských Pirátů a jejich lídr Lukáš Bartoň.
17

Kde se slavilo a kde truchlilo

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Plzeň – Nezaváhali. Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli už jedenácté utkání v řadě od začátku ligové sezony. V neděli doma porazili 3:0 Zbrojovku Brno, vedenou bývalým koučem Plzně Romanem Pivarníkem. O branky se postarali Krmenčík, Hořava a Kopic.

Piráti měli s sebou Edisona

PIRÁTI slavili v Dominiku. Jejich jednička Lukáš Bartoň byl spokojen, jejich pražský šéf Ivan Bartoš taky.

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Plzeň - Personál prodejny a ostraha zákaz vstupu popřely.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.