Domažlice – Chrudim 0:1

Chodové přišli už v týdnu kvůli zranění o oporu ofenzivy, zkušeného útočníka Pavla Fořta (třísla), a aby toho nebylo málo, už v sedmé minutě zápasu s Chrudimí si poranil klíční kost záložník Braun a odstoupil ze hry. „Oba budou chybět delší dobu," zalitoval trenér Jiskry Jindřich Dejmek.

Ztráta dvou opor hru Jiskry poznamenala. „Soupeř byl rychlejší, agresivnější, my jsme byli všude pozdě.
Z toho pramenily šance, kterých měla Chrudim daleko více než my," přiznal kouč Domažlic.

O výsledku utkání se rozhodlo ve třetí minutě nastaveného času prvního poločasu, kdy chrudimský Mlynka překonal křížnou střelou na zadní tyč brankáře Švihoříka.

Poločas: 0:1. Branka: 45.+3. Mlynka. Rozhodčí: Vaňkát. ŽK: 4:3. Diváci: 300.

Domažlice: Švihořík – Hrubý, Piroch, Bauer, Chocholoušek – Braun (7. Javorský), Mužík – Bezdička, Špírek (59. Došlý), Roubal (77. Buršík) – Černý. Trenér: Jindřich Dejmek.

Dobrovice – Tachov 5:1

Hosté inkasovali už ve třetí minutě ze standardní situace, ale po 20 minutách vyrovnal tachovský Kropáček po chybě obránce. Do kabin ale šli veselejší domácí, kteří se opět po standardce ujali vedení. Tachov mohl ve druhé půli vyrovnat, tečovanou střelu Kyndla ale zázračně vyrazil gólman. Domácí pak ovládli hru a přidali další tři góly.

Poločas: 2:1. Branky:
3. Valenta, 35. Volf, 58. Valenta, 65. Březina, 72. Volf – 21. Kropáček. Rozhodčí: Stieber. ŽK: 1:1. Diváci: 235.

Tachov: Houdek – Hájovský, Matas, Knakal, Habart, Hoffmann, Kropáček, Dvořák, Hradecký (63. Butnaru), Ruda (63. Šácha), Kyndl (57. Vyleta). Trenér: Pavel Vaigl.