Divoká jízda v Domažlicích, Luby doma zabraly

Plzeňský kraj – Klatovy vydrancovaly Horní Břízu a pojistily si tak třetí místo v tabulce. Koloveč v repete finále PKFS nastřílela Vejprnicím pět branek.

9.6.2014

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vlastimil Leška

Příkosice – Bolevec 1:4

Příkosice se loučí s krajským přeborem porážkou. „Po naší chybě dokázal soupeř vyrovnat, celkově jsme prožili smolné utkání. Chtěli jsme z přeboru odejít se ctí," litovala sekretářka Příkosic Jana Moulisová.

Poločas: 1:1. Branky: 24. Pražák – 30. Greif, 67. Pelnář, 69. Dytrt, 77. Fryček z PK. Nejlepší hráči: Šefl – Bublík. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 4:2. Diváci: 60.

H. Bříza – Klatovy 2:4
Hosté zvládli souboj o třetí místo, vítěznou trefu napálil György. „V první půli to byl bojovný, z obou stran pěkný fotbal. Po půli jsme měli slabší pětiminutovku, ve které Klatovy zápas rozhodly," komentoval sekretář Horní Břízy Stanislav Kapr.

Poločas: 2:2. Branky: 15. Vrla, 32. P. Chocholatý – 10. a 59. Procházka, 40. D. Matějka, 53. György z PK. Nejlepší hráči: Šimice – Procházka. Rozhodčí: Šiška ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Koloveč – Vejprnice 5:2

Šlágr kola vyzněl pro suveréna letošní sezony. „Pohodový zápas, za stavu 4:0 se hosté dostali do hry, ale vývoj jsme kontrolovali," řekl sekretář Kolovče Pavel Kruml.

Poločas: 3:0. Branky: 13. a 48. z PK Černohorský, 32., 45. a 64. Pavlík – 54. a 90. Kristl, Nejlepší hráči: všichni – Kristl. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 1:2 Diváci: 180.

Luby – Stod 2:0
Luby se přiblížily soupeři na dva body. „Kromě úvodních patnácti minut jsme tlačili, několik dalších šancí jsme nevyužili," prohlásil sekretář Lubů Karel Křížek.

Poločas: 0:0. Branky: 51. Koželuh, 54. Čížek. Nejlepší hráči: Pelouch – Kaas. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:3. Diváci: 150.

Horažďovice – Rokycany B 1:2

Rokycany se vzdálily pásmu sestupu. „V úvodní půli jsme zahodili tři tutovky. Hosté skórovali ze dvou brejků, jejich výhra je zasloužená," přiznal sportovně vedoucí mužstva Horažďovic Richard Srb.

Poločas: 0:1. Branky: 64. Jůda PK – 22. a 84. Cibulka. Nejlepší hráči: Stulík – Cibulka. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 1:7. Diváci: 100.

Rapid – Holýšov 4:0

Na Lopatárně dominovali Plzeňští. „Holýšov měl po většinu utkání územní převahu, nicméně si kloudnou šanci nevytvořil," řekl asistent kouče Rapidu Radek Černický.

Poločas: 2:0. Branky: 13. Žák, 20. vlastní, 68. Faist, 78. Čupalka z PK. Nejlepší hráči: Žák – Majlát. Rozhodčí: Pálek. ŽK: 3:3. Diváci: 50.

Domažlice B – Chotíkov 4:7

„Na obou stranách se hrálo bezstarostně v obraně, dopředu byli hosté efektivnější," glosoval sekretář Domažlic Petr Churý.

Poločas: 2:3. Branky: 20. a 62. Buršík, 30. Bláha, 65. Lešek – 15. Scheinherr, 19. Puchmertl, 54. a 63. Koc, 25., 84. a 88. Ábel. Nejlepší hráči: Buršík – Ábel. Rozhodčí: Burda. bez karet. Diváci: 110.

Přeštice – Nepomuk 3:1

Přeštice se s domácími diváky rozloučily skalpem nováčka. „Zasloužené vítězství po bojovném výkonu. Chtěl bych poděkovat hráčům za dobrou reprezentaci klubu i města," pronesl vedoucí mužstva Přeštic Pavel Bočan.

Poločas: 1:0. Branky: 17. Lambor, 57. Gruszka, 71. P. Bešta – 47. Váňa. Nejlepší hráči: M. Bešta – Panc. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 0:1. Diváci: 200.

Autor: Redakce

9.6.2014 VSTUP DO DISKUSE

Politika je živila, musí se poohlédnout jinde

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Na volby vyrazil Plzeňan trabantem

Plzeň - Josef Odehnal dostal automobil v roce 1995 od své tchyně.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.