Vejprnice porazily první celek

PLZEŇ - O víkendu skončil posledním kolem letošní ročník fotbalové divize. Vítězstvím se loučily Klatovy, Doubravka na závěr prohrála.

23.6.2008

Fotbalisté Senco Doubravka se s účinkováním v divizi rozloučili domácí porážkou s Voticemi 1:4.Foto: DENÍK/Vlastimil Leška

Doubravka – Votice 1:4

Plzeňští bez několika borců základu nevyužili šance a navíc v defenzivě vyráběli hrubky, po kterých od zkušeného soupeře inkasovali góly.

Poločas: 1:1. Branky: 42. Šimr – 13. Daniel, 46. a 86. Bartolšic, 68. Filinger. Rozhodčí: Vitner. ŽK: 1:3. Diváků: 100.

Doubravka: Míčka – Klůc (60. Soukup), D. Novák, M. Smíšek, O. Král (39. Hric) – Belan, M. Kovács, Vaigl, Holub – Šimr, Bobák. Trenér Ivan Kovács.

Vejprnice – Žižkov B 4:2

Výborný výkon domácích připravil postupujícímu týmu překvapivou porážku. Na sulkovském trávníku kraloval nejlepší hráč Löwy.

Poločas: 3:1. Branky: 13. J. Biedermann, 34. z PK a 45. R. Černý, 57. Kučera – 30. Kočí, 83. Walter z PK. Rozhodčí: Stančík. ŽK: 2:3. Diváků: 150.

Vejprnice: Hajžman – L. Rada (81. Havránek), Stanislav, R. Černý, Bouřa – Löwy, Holý, J. Biedermann (55. Křen), Braun – R. Dyk, Kučera (68. Grambal). Trenér Jaromír Mysliveček.

Klatovy – Strakonice 4:1

Domácí byli jednoznačně lepším celkem. Skóre otevřel Tafat, po hodině hry se trefil po sedmnácté v této sezoně kanonýr Hanzlík a v pohodě hrající Klatovy dominovaly.

Poločas: 1:0. Branky: 5. Tafat, 60. Hanzlík, 68. M. Viktora, 87. Pavlík – 70. Křivanec. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváků: 250.

Klatovy: Jarolím – Šlechta, Hovorka, M. Viktora, Cihlář – Brejcha (46. Pavlík), Mužík, Kopp, Aubrecht (46. Beneš) – Tafat (68. Rejthar) – Hanzlík. Trenér Pavel Běloušek.

Třeboň – Domažlice 3:1

V boji o pátou příčku byli hosté v úvodu lepším celkem, nevyužili však šance a Třeboň šla do vedení gólem do šatny. O výsledku rozhodl rychlý druhý gól po obrátce.

Poločas: 1:0. Branky: 45. Lavička, 47. Brozman, 66. Sedláček – 78. Čech. Rozhodčí: Hlaváč. ŽK: 3:2. Diváků: 100.

Domažlice: Pejsar – Strejc, Tesař, Mach, Šmirkl – Zb. Černý, Šámal, Manowetz, Bublík (75. Forst) – Šot (70. Čech), Bahleda. Trenér Milan Dejmek.

Horažďovice – Motorlet 2:4

Proti sestupujícím domácím zahráli Pražané hlavně v prvním poločase velmi dobře a získali rozhodující náskok.

Poločas: 1:4. Branky: 31. Pícka, 65. Horváth z PK – 5. a 27. Mašanský, 7. a 43. Honka. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 2:2. ČK: 1:1 (56. Beránek – 65. Kučera). Diváků: 100.

Horažďovice: Makó – Baloušek, Kukol, Pícka, Zámeček – Šafanda (46. Koudela), Jůda, Beránek, Janouškovec (46. Ulč), Stulík – Horváth. Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Bzová – Jankov 5:0 (0:0, 49., 55. a 61. Čihař, 51. Dubský, 77. Nademlejnský), Králův Dvůr – Admira 2:0 (1:0, 15. Fulín, 62. P. Dochtor), Prachatice – Písek 2:6 (předehráno).

23.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
Fotbalisté Viktorie Plzeň po výkonu plném chyb prohráli v Lucernu v utkání Evropské ligy FC Luganu 2:3.

Viktoria padla, finiš přišel pozdě

Skříňky do škol

Školní děti dostanou skříňky z Lidu

Vencu posadím na zadek, říká boxer Pavel Šour

Plzeň - Souboj Pejsar vs. Šour o boxerský pás mistra ČR v těžké váze profesionálů bude v prosinci.

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Jedinou oficiální zastávkou prezidenta Miloše Zemana na Domažlicku při nynější návštěvě Plzeňského kraje byl čtvrteční osmdesátiminutový pobyt v Horšovském Týně.

Divadelník Budil má výročí

Plzeň – Dnes (19. října) uplyne 170 let od narození Vendelína Budila, muže, který je patronem plzeňského divadla.

SOUTĚŽ o vstupenky na Medeu

Plzeň – Velké divadlo uvede zítra od 19 hod. operu Medea v titulní roli s Ivanou Veberovou. Deník ve spolupráci s Divadlem J. K. Tyla v Plzni připravil pro své čtenáře soutěž o vstupenky.