Perfektní poziční hra, čisté odebírání míče a k tomu přesná konstruktivní rozehrávka. Tmavovlasý vytáhlý zadák působí v české lize jako fotbalové zjevení.

„Věděli jsme, že se o něj zajímá i Slovan a abych pravdu řekl, moc jsem nevěřil, že k nám přijde. Když se rozhodl pro Plzeň, byl jsem šťastný. Příchod Čišovského, to je v posílení týmu náš majstrštyk,“ pochvaluje si přítomnost zkušeného zadáka kouč Viktorie Pavel Vrba.

Fanoušci večerního duelu Viktorie se Spartou se už teď mohou těšit na souboje plzeňského stopera s obávaným kanonýrem Pražanů Leonardem Kweukem. Lahůdka pro fotbalové labužníky!

„Moc se na zápas se Spartou těším, odehrajeme ho především pro naše fanoušky, kteří byli ve středu v zápase s Kodaní skvělí,“ vrací se Marián Čišovský k historickému úspěchu západočeského klubu, postupu do Ligy mistrů. „Byly to nepopsatelné pocity, když sudí ukončil zápas,“ svěřuje se v listopadu dvaatřicetiletý fotbalista.

S velkým zaujetím sledoval čtvrteční los Ligy mistrů, který Plzni přisoudil fotbalové velikány Barcelonu a AC Milán. „Tipovali jsme společně se spoluhráčem Milošem Brezinským, já chtěl Bayern a on si přál Inter Milán, ani jednomu nám tip nevyšel. Já jsem ale šťastný kvůli fanouškům, kteří si takové týmy zaslouží,“ myslí Marián na příznivce Viktorie.

Radost má z toho, že se dnes v Plzni zaplní poprvé tribuny za brankami. „Čím více lidí se na stadion vejde, tím lépe pro nás,“ pochvaluje si Čišovský.