Byl jste u obou gólů, kterésoupeř na úvod druhého dějství vstřelil, jak byste situace popsal?

Byl tam jeden odkopnutý míč a jeden míč za obranu. Při druhé brance tam byl z mé strany nedůraz. Při prvním góle chtěl Pato narážečku od Robinha. Už jsme nemohli zasáhnout, protože by to jinak byla penalta. Nestihl jsem změnit pohyb. Možná to byl šlapák. Chtěl jsem zdvihnout ruku, ale nakonec jsem to neudělal.

Nebyl ten špatný nástup do druhé půle následkemzhoršené koncentrace? Věděli jste, že Barcelona vede s Borisovem, což byvám zajistilo postup bez ohledu na váš výsledek?

Tak výsledek byl vidět na tabuli, ale nijak nás to neovlivnilo. Chtěli jsme bez ohledu na to uhrát dobrý výsledek s Milánem. A jsem rádi, že se nám to nakonec podařilo.

Byl jste i u vyrovnávacího gólu Viktorky. Bylo to pro vás zadostiučinění?

Nahrnuli jsme se dopředu. Byl tam závar v šestnáctce a nakonec to tam padlo. Jsem rád, že jsme vyrovnali. Bylo to super. Týmový výsledek je nakonec nejdůležitější. Postoupili jsme do Evropské ligy, což je skvělé.

Co znamenala účast v Lize mistrů pro tým a co pro vás osobně?

Pro tým to bylo určitě výborné i pro hráče. Pro mě to znamenalo něco, o co jsem se celou kariéru snažil. Mám z toho fantastické pocity. Hlavně z těch zápasů doma. Byl plný stadion, úžasná atmosféra. První zápasy jsme sbírali zkušenosti s evropskými velikány. Nejprve jsme nevěděli, co od toho čekat, ale pak jsme zjistili, že máme na to hrát s nimi vyrovnanou partii. Každý zápas byl skvělý, se skvělými týmy. Myslím, že jsme zanechali dobrý dojem.