Plzeňská juniorka rozehrála utkání v Kladně velmi dobře, v poločase vedla 2:0, ale po přestávce přišel totální kolaps, mladíci inkasovali pět gólů za sebou a prohráli 2:5.

V neděli dopoledne hostí v Luční ulici nováčka z Chrudimi. K 1. červenci letošního roku došlo v Chrudimi ke sloučení SK a AFK a vznikl Městský fotbalový klub, který se představí v Plzni.

V prvním kole Chrudim doma porazila 2:0 Ovčáry, když rozhodující góly stříleli Vladyka a Luptovský v posledních dvanácti minutách.

V dresu Chrudimi by měl nastoupit i letos šestatřicetiletý Radim Holub, bývalý hráč Hradce Králové, pražské Sparty, Kladna, Drnovic, Mladé Boleslavi a Slovácka, který v první lize odehrál 304 utkání a nastřílel 77 gólů.

Domažlickou Jiskru po úvodní domácí prohře 1:2 s Pardubicemi přivítá v neděli odpoledne Králův Dvůr.

Program 2. kola ČFL: Viktoria Plzeň B (18.) – Chrudim (2.) NE 10.15 – rozhodčí Vitner, hřiště Luční ulice, Králův Dvůr (9.) – Domažlice (14.) NE 17.00 – Langer, Pardubice (5.) – Chomutov (8.) SO 10.15, Letohrad (13.) – Mladá Boleslav (15.) SO 17.00, Kunice (11.) – Písek (6.) SO 17.00, Ovčáry (17.) – Vltavín (10.) SO 17.00, Hlavice (3.) – Roudnice (7.) SO 17.00, Liberec (4.) – Česká Lípa (12.) ME 10.15, K. Vary (16.) – Kladno (1.) NE 10.30.