Ve vítězném týmu zářil především Milan Petržela s Davidem Limberským, bohužel pro lehčí zdravotní problémy nemohl nastoupit do posledního klání Martin Filo.

„Tohle byl pohodový fotbálek, já mám halové turnaje rád. Potkáte se s kamarády, pokecáte, pro mě byl akorát problém, že to mám z Moravy daleko,“ říká nejlepší střelec turnaje Milan Petržela.

Na straně soupeře se představily prvoligové opory z Mladé Boleslavy Václav Procházka a Ivo Táborský.

„Obhájili jsme druhé místo z loňského roku a trošku nás mrzí, že jsme ve finále podlehli stejnému celku jako loni,“ netěšilo zadáka Mladé Boleslavy Václava Procházku.

V deseti týmech se na palubovce v Městské hale na Slovanech představilo mnoho současných, ale i bývalých prvoligových fotbalistů. Namátkou bratři Doškové, Lukášové Krbeček a Pleško, Tomáš Peteřík, Pavel Vaigl a nebo Aleš Jindra.

S patnáctým ročníkem vánočního turnaje byla spokojena i ředitelka akce Lenka Havránková.

„Pro mě jako pro organizátora bylo nejdůležitější, že se nikdo z hráčů nezranil. Letos jsme měli v turnaji čtyři nováčky, kteří se umístili poměrně dobře. A samozřejmě i v tom letošním roce, který byl z ekonomického hlediska hodně těžký, tak jsme rádi, že se všech deset mužstev mohlo zde představit,“ říká Havránková a dodává: „Třešničkou bylo finále a já osobně jsem fandila vítězům, takže jsem velice spokojená. Dík patří všem hráčům, kteří se na turnaji představili.“

Výsledky – semifinále: Desinsekta/Cortusa – Real Stars 9:3, Charles Music bar – ZSS, s. r. o. 5:2. Zápas o třetí místo: Real Stars – ZSS, s. r. o. 4:8. Finále: Desinsekta / Cortusa – Charles Music bar 7:1 (M. Petržela 2, Hronek 2, Dobrý 2, Limberský – V. Procházka)

Christmas time

Nejlepší brankář: Jan Vild (Charles Music bar). Nejužitečnější hráč: Pavel Vaigl. Nejlepší střelec: Milan Petržela 11 (Desinsekta/Cortusa). Pořadí: 1. Desinsekta/Cortusa, 2. Charles Music bar, 3. ZSS .s. r. o. , 4. Real Stars, 5. Experstav, 6. Topkauf.cz, 7. Pekass, 8. Vesmont, 9. Kiss proton, 10. IPC Klima.