Domácím nebyl uznán po čtvrthodině hry gól a z protiútoku skóroval hostující V. Týr. Chrást získal převahu, ale zahazoval šance. Největší měli Sadílek s Kovaříkem. „V první půli jsme měli vstřelit víc gólů,“ lamentoval chrástecký prezident Luděk Vokoun, přestože po půlhodině hry vstřelil Brýla druhý gól.

Po obrátce byl faulován Beránek a sám z penalty snížil na rozdíl jedné branky. „Potom jsme se začali bát o vítězství a hráli jsme špatně,“ přiznal Vokoun. Osm minut před koncem se Beránkovi podařilo střelou z voleje vyrovnat na konečných 2:2.

„V první půli jsme mohli dostat pět gólů, ale po přestávce jsme se zlepšili a mužstvo podalo daleko lepší výkon,“ viděl utkání Jiří Štěrba, sekretář domácích.
Chanovice – Chrást 2:2 (0:2). Nejlepší hráči: Beránek – V. Týr. Branky: 67. z PK a 82. Beránek – 16. V. Týr, 31. Brýla. Rozhodčí: Malinčák. ŽK: 1:4. Diváků: 100.