„Přichází k nám vejprnický Michal Löwy a od nás do Vejprnic naopak odejdou Dan Křen a Robert Fiala,“ informoval chrástecký prezident Luděk Vokoun. Jedenatřicetiletý Löwy je ofenzivním záložníkem, či útočníkem a jeho zkušenosti by měly být pro chrástecký tým v nastávající sezoně přínosem.

Osmatřicetiletý exligista Robert Fiala by měl ve Vejprnicích, které sestoupily z divize do krajského přeboru, působit v roli hrajícího trenéra ke staronovému hlavnímu kouči Milanu Dejmkovi. Ten na vejprnickou lavičku přišel z Domažlic.

V chrásteckém kádru došlo ještě k dalším změnám. „Jaroslav Šneberk, hostující u nás z Blovic, odchází do Německa. Místo něj jsme získali na hostování z Dýšiny osmnáctiletého Ondřeje Stružku,“ říká Luděk Vokoun.

Fotbalisté Chrástu zahájí přípravu ve středu 15. července pod vedením dosavadního trenéra Jaroslava Urbánka. V neděli 19. července se v předkole Poháru ČMFS utkají doma s divizním týmem Domažlic a v případě postupu by v sobotu 25. července přivítali v prvním kole třetiligové Karlovy Vary. V dalších přípravných duelech hrají doma s Mariánskými Lázněmi (26. 7.) a venku s Tachovem (1. 8.).