Chotíkov předvedl proti Žihli famózní obrat

Plzeňský kraj – Žemličkův hattrick pomohl Rozvadovu k vysoké výhře nad Sušicí. Tři góly zaznamenal také útočník domažlického béčka Milan Lucák, kterému na husarský kousek stačilo pouhých šest minut.

13.11.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Daniel Seifert

Prohrávat po poločase o tři góly, ale nakonec vyhrát o čtyři? Pro fotbalový Chotíkov žádný problém. Svěřenci trenéra Petra Nyklese porazili ve 14. kola krajského přeboru Žihli v úchvatném zápase 7:3.

Rokycany – Rapid Plzeň 3:1

„I když jsme nakonec prohráli, tak hráče musím pochválit. Odehráli jsme herně možná nejlepší zápas podzimu,“ řekl kouč Rapidu Plzeň Jaromír Mysliveček.

Poločas: 2:0. Branky: 9. Karel Vileta, 19. Lukáš Filipec, 85. Ječmen – 82. Jan Harmady. Rozhodčí: Volf. ŽK: 1:2. Diváci: 120.

Rokycany: Špiroch – Filipec, Hereit, Černý (57. Spěváček), Kořínek (75. Ječmen), Procházka, Pavel Aubrecht, Trojanec, Vaščák, Debellis (75. Ineman), Vileta. Trenér: Robert Vágner.

Rapid: Beke – Šindelář, Nový, Do Thanh Tung, Klekner, Čupalka, Harmady, Šimandl (85. Filipčík), Matějka, Tarhaj, Janoch (80. Gesl). Trenér: Jaromír Mysliveček.

Lhota – Tachov 2:4

„Celý zápas jsme kontrolovali a řekl bych, že jsme po zásluze zvítězili. Hráči za předvedený výkon zaslouží uznání a pochvalu,“ uvedl kouč hostů Martin Knakal.

Poločas: 0:1. Branky: 70. Nový, 79. David Křížek – 39. Ruda, 55. Lukáš Čížek, 68. Skopový, 77. Vyleta z penalty. Rozhodčí: Štychová. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Lhota: Böhm – David Křížek, Michael Křížek (74. Fürbacher), Černý, Horník, Klokan, Nový, Šroubek, Langer, Varga, Salák. Trenér: Eduard Kubata.

Tachov: Houdek – Ruda, Šácha, Martin Knakal, Habart, Kořínek (65. Skopový), Vyleta, Burda, Tušl, Lukáš Čížek (87. Beneš), Folejtar. Trenér: Martin Knakal.

Horní Bříza – Vejprnice 5:2

„Soupeř hrál velmi dobře, ale nám do brány spadlo prakticky vše, na co jsme sáhli,“ liboval si trenér vítězů Martin Löffelman.

Poločas: 1:0. Branky: 32. a 80. z penalty Janka, 66. Macháček, 78. Milan Zavadil, 88. Netáhlo – 86. Paul, 90. Svoboda. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:3. Diváci: 70.

Horní Bříza: Schimmer – Sedlecký, Lavička, Milan Zavadil (88. Příhoda), Sedlák, Macháček, Lomoz (69. Jan Paukner), Janka, Pavel Chocholatý (83. Netáhlo), Rous, Kraček (69. Němeček). Trenér: Martin Löffelman.

Vejprnice: Vavrík – Puhlovský (74. Růžička), Ženíšek, Rada, Bárta, Kuhajda (60. Svoboda), Milota (67. Heindl), Daniel Křen, Rauch, Puchoň (79. Robert Křen), Paul. Trenér: Jiří Šámal.

Chotíkov – Žihle 7:3

„V první půli jsme pouštěli soupeře do brejků, které Žihle zvládala skutečně bravurně. O přestávce jsem kluky upozorňoval, aby hráli svoji hru, to se nakonec povedlo a výsledek jsme sedmi góly otočili,“ byl rád trenér Chotíkova Petr Nykles.

Poločas: 0:3. Branky: 67. a 71. Kluska, 56. D. Míka z penalty, 65. Končal, 76. Zajíček, 84. Schleis, 90. Lopata – 24. Masopust, 27. Romanovskyy, 29. Nový. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 2:4. Diváci: 43.

Chotíkov: Bejdák (46. Vojáček) – Kluska, Končal, Kučera, Lopata, Matas, D. Míka, Pechler (88. Kestler), Schleis (85. Fakan), Michal Prais, Zajíček. Trenér: Petr Nykles.

Slavoj Žihle: Bláha – Vukliševič, Romanovskyy, Rambousek, Půta, Kaľata, Krofta, Robert Otcovský, Nový, Brož, Masopust. Trenér: Robert Otcovský.

Rozvadov – Sušice 5:0

„Prvních dvacet minut nás soupeř přehrával a jen díky našemu brankáři jsme neinkasovali. Poté jsme byli lepší my a nakonec si připsali velmi důležitou výhru,“ shrnul duel domácí trenér Martin Bronec.

Poločas: 2:0. Branky: 12., 60. a 67. Jaroslav Žemlička, 33. Patrik Hána, 73. Jan Viterna. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 1:2. Diváci: 30.

Rozvadov: Rychna – Bronec, Janda, Jan Viterna, Roháč, Havlas, Žemlička, Štverák, Milan (63. Michal Slowik), Svoboda, Hána. Trenér: Martin Bronec.

Sušice: Gill – Kodýdek, Bachroň, Halas, Klíma, Varga, Vichr (77. Patrik Hubáček), Badarau Stefan – Aurel (46. Blažek), Pavel Hubáček, Čanecký, Brabec. Trenér: Petr Janda.

Domažlice B – Nýrsko 5:0

„Splnili jsme přesně to, co jsme si před zápasem řekli. Jsem spokojený s výkonem i výsledkem,“ řekl krátce hlavní trenér béčka Domažlic Martin Steinbrücker.

Poločas: 1:0. Branky: 43., 48. a 49. Milan Lucák z penalty, 71. Lešek, 74. Kubr. Rozhodčí: Fillinger. ŽK: 0:1. Diváci: 90.

Domažlice B: Brych (86. Červený) – Hojda, Waldmann, Kubr, Tomáš Korelus, Lucák, Sova (70. Lešek), Buršík (73. Vlček), Čadek, Kalný (79. Fořt), Jakub Korelus. Trenér: Martin Steinbrücker.

Nýrsko: Moravec – Rubáš (68. Výtisk), Kotlan (53. Tomáš Valenta), Kohout, Kajínek (53. Matěj Valenta), Tomáš György, Kalivoda, Ivo György (53. Antonovics), Lužný (82. Pavlík), Brož, Kadlec. Trenér: Karel Kalivoda.

Holýšov – Luby 3:1

„Herně jsme nebyli lepší, ale za tři body jsme pochopitelně velmi rádi. Šťastná výhra,“ oddechl si kouč Holýšova Štěpán Hirschl.

Poločas: 1:0. Branky: 4. a 81. Černohorský z penalty, 76. Jeniš – 80. Raišl. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 4:2. Diváci: 100.

Holýšov: Horáček – Zavadil, Trhlík, Baxa, Kaas, Černohorský, Roztočil, Panuška (34. Staněk), Valachovič, Kraus, Jeniš (87. Nemček). Trenér: Štěpán Hirschl.

Luby: Hromada – Veselka, Sýkora, Nešpor, Lávička, Šůs, Raišl, Kvítek, Koželuh, Čížek, Hora (76. Sysel). Trenér: Vladislav Smolík.

Mýto – Stříbro 3:0

„Po dvou porážkách velmi důležité vítězství. Utkání hodně poznamenal těžký terén, a pak také dvě vyloučení Stříbra, které nám cestu za třemi body usnadnily,“ okomentoval duel kouč Mýta Zbyněk Drozda.

Poločas: 0:0. Branky: 75. a 78. Šmíd, 53. Švejda. Rozhodčí: Plzák. ŽK: 2:5. ČK: 55. Demjan, 65. Zaoral (oba Stříbro). Diváci: 100.

Mýto: Vild – Hackr, Abrt, Brož, Hlaváček (82. Končal), Smitka (78. Vonášek), Štych, Kříž (84. Konopásek), Veverka, Lupáč (70. Šmíd), Švejda. Trenér: Zbyněk Drozda.

Stříbro: Dolejš – Kohut (78. Mráček), Demjan, Pavlas (78. Bůžek), Zaoral, Eliáš, Dyk, Tůma (46. Petrlák), Mikulovský, Šimek, Korynta. Trenér: Josef Brouzda.

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.

Plzeňan proměnil byt v pěstírnu konopí, úrodu sklidila policie

Plzeň – Trest 37letého muže závisí na znaleckém rozboru.

FOTOGALERIE: Sedmá výhra. Indrák slavil hattrick

Plzeň - Hokejová Škoda Plzeň vrátila obhájcům titulu porážku. Kometu po přestřelce udolala 5:4