Košutka si překvapivě vyšlápla na Rokycany a zvítězila 3:1. Opět se trefila dvojice Blažejovský se Zikmundem, která devátému týmu 1. A třídy v minulém kole svými zásahy zajistila bod s Chotíkovem.

Lehce prochází turnajem také divizní Petřín, který naposledy porazil outsidera z Měčína 3:0. Duel rozhodl Gavrylovský, jenž vstřelil dvě branky.

Stejně jako Petřín je na tom i domácí Doubravka. Svěřenci trenéra Aleše Jindry vyhráli všechny čtyři duely, ve kterých vstřelili impozantních 27 branek.

Nedaří se naopak Vejprnicím. Ty totiž nedokázaly ani ve svém čtvrtém zápase zimního turnaje zvítězit. Po porážkách s favority z Doubravky a Petřína, následné remíze s Měčínem, nestačila parta trenéra Šámala na Lhotu. Vejprnice prohrály s nováčkem krajského přeboru stejně jako v podzimním vzájemném měření sil 1:2.

Družina hrajícího kouče Ondřeje Krále remizovala s Rapidem 1:1. Zruč tak dokázala bodovat ve třetím ze čtyř dosavadních duelů a může se pochlubit ziskem pěti bodů za jednu výhru a dvě remízy.

„Byl to klasický přípravný zápas, remíza byla zasloužená. My jsme rádi, že se v zápase hlavně nikdo nezranil," okomentoval duel zručský trenér Král.

Stejně jako vejprnické Slavii se v přípravě zatím nedaří ani fotbalistům z Chotíkova. Po třech remízách nestačil čtvrtý tým krajského přeboru na rezervu plzeňského Petřína a prohrál 1:3.