V sobotu se na domažlickém trávníku představí rezerva Dukly Praha. „Je to pro nás čest hrát s takovým klubem,“ myslí si domažlický prezident Jaroslav Ticháček.

Domácí mají co napravovat. Minule nezvládli utkání ve Voticích, kde prohráli 0:5. „V poli jsme herně snad ani nezklamali, ale před oběma brankami už ano. Navíc mužstvo po druhém inkasovaném gólu rezignovalo,“ vrací se ještě k nevydařenému vystoupení Jaroslav Ticháček a dodává: „Každopádně by tento výpadek měli teď v sobotu hráči napravit.“

Hráčský kádr Domažlic by měl být v sobotu v pořádku. „Drobné šrámy někteří hráči mají, ale do soboty budou v pořádku a mužstvo by mělo nastoupit kompletní,“ slibuje domažlický šéf.

Rezerva Dukly zahájila jaro výborně. Porazila dokonce vedoucí béčko Příbrami 2:1, stejným výsledkem vyhrála na Meteoru, bezbrankovou remízu uhrála s Voticemi a jediný výpadek měla v posledním kole, když doma prohrála s Kunicemi 2:4. V tabulce je o pouhé tři body v závěsu hned za Domažlicemi.

„Víme, že nás čeká těžké utkání, hraje se prakticky o šest bodů, a pokud utkání zvládneme, přiblížíme se ke středu hodně vyrovnané tabulky,“ myslí si Ticháček.

I další utkání mají Domažlice v domácím prostředí, v příštím kole totiž přivítají druhé Kunice. „Máme před každým soupeřem respekt, ale nebojíme se žádného,“ tvrdí rozhodně prezident.

Na souboj s Duklou očekávají v Domažlicích pěknou návštěvu. „Je to příležitost pro diváky vidět pěkný fotbal. Dukla se na jaře hodně zlepšila. A snad si naši Bahleda s Mužíkem vzpomenou na formu, kterou měli v domácím utkání s Meteorem, a opět budou zářit,“ přeje si před sobotou Jaroslav Ticháček.

Těžké soupeře mají i další dva zástupci našeho regionu. Plzeňská Doubravka po nešťastné porážce 1:2 na půdě vedoucí příbramské rezervy přivítá doma pražský Meteor.

Velice důležité utkání mají před sebou borci Tachova, kteří na jaře zatím získali pouhý bod, aniž by vstřelili branku. Hrají na půdě Hořovicka prakticky o šest bodů. Utká se totiž poslední celek tabulky s předposledním.

Program 20. kola divize: Strakonice (8.) – Tábor (3.) SO 10.15, Bohemians 1905 B (5.) – Votice (4.) SO 10.15, Domažlice (12.) – Dukla Praha B (13.) SO 16.30 – Kučka, Doubravka (11.) – Meteor (6.) SO 16.30 – Janíček, Hořovicko (16.) – Tachov (15.) SO 16.30 – Němec, Kunice (2.) – Třeboň (9.) SO 16.30, Malše Roudné (14.) – Řevnice (7.) SO 16.30, Benešov (10.) – Příbram B (1.) NE 16.30.