V dohrávce 15. kola České fotbalové ligy Chodové i přes oslabení ukradli jeden bod Štěchovicím za remízu 0:0.

Štěchovice – Domažlice 0:0

V prvním poločase se o aktivitu na štěchovickém trávníku spravedlivě střídala obě mužstva. Ani jedno si však nevytvořilo žádnou větší gólovou příležitost, která by diváky zvedla ze sedaček.

V úvodu druhé půle měli hosté více ze hry. V 53. minutě ale rozhodčí Drahoslav Drábek ukázal Domažlicím červenou kartu. Západočeský brankář Martin Ticháček musel odejít do šaten poté, co vyběhl proti domácímu Markovi Šittichovi, který byl připraven ke střele, a srazil ho.

Jiskra se musela stáhnout na svoji polovinu, aby se ubránila nepříliš přesvědčivému štěchovickému ofenzivnímu tlaku. Chodové tak bez větších problémů zvládli udržet bezgólovou remízu do závěrečného hvizdu.

„S první půlkou sezony jsme se chtěli rozloučit bez prohry a jsem rád, že se nám to nakonec podařilo," pochválil své svěřence trenér Západočechů Stanislav Purkart.

Jiskra Domažlice drží po posledním utkání podzimní části ČFL šestou příčku v tabulce a na první Čáslav ztrácí jen čtyři body.

Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 200.

Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Beránek, M. Pyrka – Leitl (90. Kasýk), Mužík (91. Bláha), Došlý (57. Houdek – gólman), Bárta (81. D. Pyrka) – Bezděk (84. Braun). Trenér: Stanislav Purkart.

Tereza Josefová