V utkání sedmého kola krajského přeboru sestřelil Pavel Chocholatý tým Přeštic dvěma trefami a zajistil Horní Bříze další bodový přísun.

Favorit na úvodní bleskovou trefu zareagovat nedokázal a marně dobýval branku soupeře.

Parta kouče Josefa Michálka, nad kterou v minulých letech visel Damoklův meč v podobě sestupu z krajského přeboru, tak letos prožívá podzim snů.

Díky zaváhání Chotíkova poskočil tým Horní Břízy už na druhou příčku a na 24 hodin se dokonce bodově vyrovnal exdivizní Kolovči!

„Atmosféra je skvělá, v kabině je cítit klid a pohoda. Kromě zápasů s Rokycany a Bolevcem se letos daří skvěle. Zatím se vezeme na vítězné vlně," pochvaluje si hrdina posledního duelu Pavel Chocholatý.

Čím se někdejší kapitán týmu vysvětluje aktuální famózní formu?

„Nevím, možná je to způsobeno příchodem dvou nových hráčů, kteří dodali mužstvu elán," myslí si. A Martin Tran, jedna z letních akvizic mužstva, zatížil konto soupeřů čtyřmi brankami.

Sám Chocholatý vylepšil účet svého střeleckého konta už na šest branek.

„Před prvním gólem jsem dostal od Zdeňka Frány přesnou přihrávku za obranu a překonal jsem vybíhajícího brankáře. Podobně padl i druhý gól," popsal gólové situace úspěšný hráč.

Výtečnou formu chce Horní Bříza potvrdit příští týden proti Lubům. „Víme, že nás čeká obtížná zkouška. Ale herně i výsledkově se nám daří, takže věřím v zisk tří bodů," glosuje Pavel Chocholatý.

Martin Šiška