Druhý tým soutěže Tachov vyhrál ve Vejprnicích, přestože v průběhu zápasu dvakrát prohrával.

„Hosté bohužel v závěru potrestali naše chyby. Chceme poděkovat hostujícímu asistentovi trenéra Pavlu Hobzovi za asistenci při poskytnutí první pomoci našemu brankáři Zdeňku Slováčkovi, který se po nezaviněné srážce vážně zranil na krku,“ dodal po zápase sekretář Slavie Vejprnice Milan Radimák.
Poslední tým přeboru Město Touškov uhrál se čtvrtým Stodem bezbrankovou remízu a další ohrožený celek Horní Bříza dokázala zdolat Příkosice.

„O naší výhře rozhodli střídající hráči, když na hřišti strávili necelých pět minut. Druhý gól domácích vstřelil Frána, definitivní pojistku přidal těsně před koncem Landa,“ poukázal na kuriozitu utkání sekretář domácího klubu Stanislav Kapr.

Dvoubrankou výhru rokycanského celku nad ohroženým Rapidem zařídil Kubík.

„Podali jsme ostudný výkon. Obě branky padly po našich hrubých chybách. Domácí pod vlivem náskoku ve druhém poločasu polevili, ale k ničemu nás nepustili. My jsme prakticky neohrozili branku soupeře. Výsledek je pro nás ještě lichotivý,“ zklamaně hodnotil utkání trenér plzeňského Rapidu Vratislav Opl.

Z dalších ohrožených celků bodovaly naplno v nervózním závěru Chanovice se Stříbrem.

V devadesáté minutě zde šli předčasně pod sprchy hostující Kertys s Průšou. Dvě červené ukázal rozhodčí Burda v duelu Bolevec versus Přeštice.

„Byl to zápas sotva průměrné úrovně, ale body jsou doma a to je důležité,“ řekl po utkání sekretář vítězného Bolevce Jan Thomayer.

Bolevec – Přeštice 2:0

Nejlepší hráči: Kadeřábek – Uzlík. Poločas: 1:0. Branky: 17. Bublík, 51. Greif. Rozhodčí: Burda. ŽK: 6:3. ČK: 1:1, 70. Šiml – 56. Zoubek. Diváků: 50.

Bolevec: Klečka – Kadeřábek (78. Soukup), Thomayer, Šnajdr (89. Fictum), Kohout, Černý, Bublík, Šiml, Greif, Pelnář (89. Perk), Šanoba. Trenér: Petr Nykles.

Přeštice: Růžička – Hrdlička, Uzlík, Mastný (77. Přibáň), Bouc (53. Benedikt), Zdeněk, Zoubek, Stehlík, Bešta, Turek, Trdlička. Trenér: Václav Uzlík.

Rokycany – Rapid Plzeň 2:0

Nejlepší hráči: Vaščák – nikdo. Poločas: 2:0. Branky: 10. a 32. Kubík. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 2:4. Diváků: 110.

Rokycany: Vild – Klír (Spěváček), Vaščák, Šíša (76. Abrt), Hereit, Kubík (90. Poláček), J. Procházka, Drahoňovský (90. Chvojka), Blecha, Scheinherr, F. Procházka. Trenér: Pavel Aubrecht.

Vejprnice – Tachov 2:4

Nejlepší hráči: Biederman – Poločas: 1:0. Branky: 8. Biedermann, 48. Paul – 46. Folejtar, 75. Dvořák, 82. Chmiel, 85. Machač. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:3. Diváků: 120.

Vejprnice: Slováček (40. Kovařík) – Pleticha (16. Prais), Rada, R. Křen, Myslík, Hora, D. Křen, Puhlovský, Paul, Vnuk, Biedermann. Trenér: Milan Dejmek.

Tachov: Bobčík – P. Šácha, Habart, Viterna, Žemlička, Dvořák, Hudec, Chmiel, Folejtar, Tušl, Machač. Trenér: Jaroslav Pták.

SK ZČE Plzeň – Holýšov 1:1

Nejlepší hráči: Bednář– Lucák. Poločas: 1:0. Branky: 25. Bednář – 74. Jeniš. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 1:1. Diváků: 50.

SK ZČE Plzeň: Řezáč – Kraus, Šiml, Marek, Pata, Bednář, Bedrna, Chocholatý (85. Pekník), Houdek (46. Peterka), Beránek. Trenér: Petr Kural.

Holýšov: Čermák, Levička, Trhlík (85. Hamerník, Hrádek (46. Vrba), Majlát, Lucák, Jeniš, Procházka, Beneš, Lukáš, Šamberger, (78. Manowetz) . Trenér: Jiří Multrus starší.

Město Touškov – Stod 0:0

Nejlepší hráči: Vavrač – Janča. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 1:3. Diváků: 80.

Město Touškov: Tománek – Pašek (46. Pešík), Bouzek (78. Anděl), K. Furbacher, Hodek, Svoboda, Nosek, S. Karbusický, O. Karbusický, Vrba, Vavrač. Trenér: Stanislav Kamarýt.

Stod: Janča – Vlček, Brychcín, Snášel, Košťál (77. Kaas), Bouřa, Hruška (57. Fořt), Tuhela, Dlouhý, Zámeček (60. Harmády). Trenér: Štěpán Hirschl.

Chanovice – Stříbro 1:0

Nejlepší hráči: Polena – Demjan. Poločas: 1:0. Branka: 3. Polena. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:6. ČK: 0:2, 90. Kertys a Průša. Diváků: 70.

Chanovice: Beke – Srb, Šimsa, Šrámek, Brom, Polena, Kostka, Melka, Horváth, Hrach, Drohobeckyj (79. Král). Trenér: Pavel Běloušek.

Stříbro: Benda – Zaoral, Hřebík, Demjan, Petraška, Šaman, Bubrle (60. Průša), Florus, Vraštil (46. Kohut), Dyk, Kertys. Trenér: Jaroslav Lorenc.

Horní Bříza – Příkosice 3:1

Nejlepší hráči: Sluka – Nový. Poločas: 1:1. Branky: 37. Vrla, 58. Frána, 88. Landa – 40. Kohout. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 2:0. Diváků: 160.

Horní Bříza: Korejčík – Šimice, Sluka, Paukner, Hackr, M. Chocholatý (84. Landa), Vrla (89. Beneš), Janka, Fedorco, P. Chocholatý, Čechura (53. Frána). Trenér: Václav Votípka.

Příkosice: Protivínský – Kohout (64. Kraidl), Štych, Prchlík, Pražák (57. Jandoš), Komanec, Nový, Fiala, Krystl, Lisý, Šimandl (79. Votípka). Trenér: Radek Vodrážka.