Ani slovenský záložník Roman Procházka však nezabránil drtivé porážce 0:5 ve středečním duelu základní skupiny Ligy mistrů od věhlasného od Realu Madrid.

„Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas, ale připravovali jsme se na něj. Za stavu 0:0 jsme tam měli nějaké šance. Bylo tam břevno. Nevím, jestli by se utkání vyvíjelo jinak, kdybychom dali první gól, ale určitě by to pro nás bylo povzbuzení do dalšího průběhu hry. Těžko teď po zápase takhle říct, ale myslím si, že jsme si branku zasloužili,“ mínil Roman Procházka, který popsal pocity, s jakými odcházel on a jeho spoluhráči do kabiny za poločasového stavu 0:4. „Bylo to dost frustrující. V prvním poločase jsme tam měli dobré momenty a nakonec jsme odcházeli do kabin za stavu 0:4. Cítili jsme se zle,“ smutnil.


„Trenér nám v kabině říkal, abychom ve druhé půli na hřišti nechali všechno, abychom to nevzdali a pořádně ten zbytek zápasu odmakali. A alespoň vstřelili jeden gól. I ve druhém poločase jsme tam měli nějaké situace , ale bohužel, neproměnili jsme je,“ litoval Procházka.

Dvě kola před koncem základní skupiny je šance na postup do osmifinále Ligy mistrů jen velkou teorií. Šance na třetí místo a postup do jarních bojů v Evropské lize však stále žije. „Čekají nás ještě dva zápasy a my uděláme všechno, co bude v našich silách. Protože dokud existuje nějaká šance, rozhodně budeme bojovat,“ slíbil fanouškům záložník. „Utkání s Realem nám ale ukázalo, na jaké úrovni jsme my a kde jsou momentálně špičková evropská mužstva,“ dodal Procházka.