Bouřka v kabině nastartovala kanonádu

Plzeň - Futsalisté Indossu Plzeň rozstříleli na domácí palubovce zásluhou zlepšeného výkonu ve druhém poločase Čechii Slaný 8:2 a vykročili za prvenstvím v dlouhodobé části druhé ligy.

17.3.2010

Futsalisté Indossu Plzeň doma rozstříleli ve druhé lize Čechii Slaný 8:2. Hattrickem přispěl k vysokému vítězství Plzeňanů nejlepší kanonýr soutěže Michal Kovács (s číslem 10 u míče)Foto: DENÍK/Zdeněk Vaiz

Pokud Plzeňané v dnešní dohrávce zvítězí nad posledním týmem tabulky Slavie TU Liberec, budou mít v čele soutěže sedmibodový náskok a dvě kola před koncem se stanou vítězi. Do play off tak půjdou z prvního místa.

Vstup do zápasu se ale Indossu nevydařil. “Připadalo mi to jak v říši snů, ale bohužel ironicky řečeno. Tým vůbec neplnil pokyny určené před zápasem a hrál velmi špatně. I přesto se nám díky štěstí podařilo první poločas vyhrát 2:1 brankami Sadílka a Kovácse,“ viděl první část hry kouč Indossu Tomáš Kadlec.

O poločase musel v kabině kouč Indossu zvýšit hlas. „Důrazně jsme si popovídali a hráči se probrali k lepšímu výkonu,“ uvedl Kadlec.

Bouřka v kabině nastartovala kanonádu. Indoss zlepšil výrazně herní projev a do sítě Slaného začal padat jeden gól za druhým. Hattrickem se v utkání blýskl nejlepší kanonýr soutěže Michal Kovács.

Dvě branky přidal ve druhé půli po střele z dálky a pěkné individuální akci Blažek a po jednom gólu zaznamenali ještě Kučera s Králem.

„Výsledek je potěšující, ale výkon z prvního poločasu je pro nás varováním před zápasy play off,“ připomíná trenér Kadlec výkonnostní výpadek, který by se mohl mužstvu ve vyřazovacích bojích vymstít.

Dnes od 20.30 nastoupí Indoss v hale Slavie VŠ na Borech k dohrávce 17. kola proti Slavii TU Liberec.

SK Indoss Plzeň - Čechie Slaný 8:2 (2:1). Branky Plzně: Kovács 3, Blažek 2, Kučera, Král, Sadílek. Indoss: Chrž – Holý, Blažek, O. Král, Krejčí – Vnuk, Kovács, Kučera, Sadílek – J. Scheiner.

Další výsledky 20. kola: Slavia TU Liberec – Tábor 6:10, Benešov – Teplice 6:5, Andy Liberec – Alfa Liberec 3:4, Kladno – Ml. Boleslav 1:3, Litoměřice – Turnov 3:0.

17.3.2010 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

Prezident Miloš Zeman na zámku Zbiroh

Prezident Zeman chce oživit Zelenou Horu

Slovany jsou světové: mají vlastní globus

Plzeň - Že mají Slovany na chodníku před radnicí železnou mapu s rozložením ulic přesně jako ve skutečnosti, není nic výjimečného.

V Plzni se na volby stály fronty

Plzeň - Hned v několik volebních místností se v pátek proměnily třídy plzeňské SOŠ profesora Švejcara v Majerově ulici a před školou i na jejích chodbách to bylo znát.

Zelená Hora je jako spící Růženka, řekl prezident v Nepomuku

Plzeň - I poslední den návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Plzeňském kraji jste mohli sledovat v on-line reportáži Deníku.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.