Bolevec – Horažďovice 3:0

Domácí předváděli v prvním poločase pohledný fotbal, utkání rozhodl dvěma góly Pelnář.

Nejlepší hráči: Pelnář – Pavlík. Poločas: 2:0. Branky: 3. a 30. Pelnář, 90. Greif. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (90. Stulík). Diváků:100.

Bolevec: Klečka – Kučera, Došlý (67. Greif), Humpál, Šnajder, Thomayer (Stašek), Brejcha, Šanoba (78. Zítek), M. Soukup, Pelnář (85. F. Soukup). Trenér J. Kůs.

Horažďovice: Švehla – Stulík, Mirvald (63. Michálek), Janouškovec (36. Mourek), Wurczell (85. Mach), Šafanda, Pavlík, Jiřík, Kupec, Juda, Sova (78. Forman). Trenér L. Vašica.

Chrást – Staňkov 0:0

V podprůměrném zápase inkasovali chrástečtí fotbalisté dvě červené karty, hosté si tak odvezli cenný bod.

Nejlepší hráči: Kokoška – Jánský. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:4. ČK: 2:0 (66. Týr, 88. Křen). Diváků: 300.

Chrást: Kokoška – Levý, Král, Kučera (45. Fiala), Kovařík, Mojžíš (46. Brýla), Komárek (59. Křen), Bezdička, Heidelmayer, Týr, Sadílek. Trenér J. Urbánek.

Staňkov: Jánský – Štverka, Gust, Šobr, Janka, Trhlík, Dolejš, Panuška, Kubica (87. Kosť), Štefl, Poslední.Trenér L. Kazda.

M. Touškov – Manětín 2:1

Domácí zvítězili naprostozaslouženě a to ještě nastřelili tyč a břevno hostující branky.

Nejlepší hráči: Svoboda – Dobrý. Poločas: 1:1. Branky: 2. Královec (PK), 67. Svoboda – 20. Juha. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 5:3. Diváků: 150.

M. Touškov: Daněk – Forman, Zaoral, Kalčík, K. Fürbacher, Kocour (46. Hrdlička), Královec (46. O. Karbusický), Nosek, Havlíček, S. Karbusický (77. Vrba). Trenér K. Bárta.

Manětín: Pochobradský – Pleyer, Prusík, F. Janouškovec, Ešner, Dobrý, Bulín, Kovář (83. Eliáš), D. Janouškovec, Mikulík, Juha. Trenér J. Aubrecht.

Chanovice – Rapid Plzeň 0:3

Domácí zklamali předvedenou hrou a to ještě hosté neproměnili penaltu.

Nejlepší hráči: nikdo – Faist. Poločas: 0:1. Branky: 12. Hucl, 54. Peroutka, 57. Čupalka. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 1:2. Diváků: 120.

Chanovice: Růžička (63. Hermanchak) – Šedivý, Nový, Švehla, Strakoš, Prchlík (46. Krch), Kučera, Toman (55. Kisslinger), Černohorský, Zdeněk, Picka. Trenér M. Rambousek.

Rapid: Nikrmajer – Faist, Uzlík, Štádler, Hucl, Lambor (80. Gajdušek), Peroutka (68. Lavička), Šimsa, Čupalka, Novák (73. Tomáš), Votava (86. Polívka). Trenér J. Jílek.

SK ZČE Plzeň – Přeštice 0:2

Fotbalovější Přeštice skórovaly po chybách domácích a vedení si už pohlídaly.

Nejlepší hráči: nikdo – všichni. Poločas: 0:0. Branky: 65. Turek, 81. Švarc. Rozhodčí: Hanilec. ŽK: 2:1. Diváků: 40.

SK ZČE: Řezáč – Stanek (76. Vohrna), Diviš, Bedrna (70. Beránek), Šiml, Ulč, Bačkovský (81. Eliáš), Bednář, Fedorco (J. Lenk), Vlček, Votípka. Trenér V. Votípka.

Přeštice: Frančík – Křen, Zelenka, Bouc (76. Jonáš), Zdeněk, Šuranský (88. Zoubek), Duchek (90. Žitník), Turek, Švarc (Veleman), Benedikt, Ostrolucký. Trenér F. Sluka.

Koloveč – Doubravka 1:3

Hosté si počínali suverénně po celý zápas a soutěží zatímkráčí bez ztráty bodu.

Nejlepší hráči: Simbartl – Sýkora. Poločas: 0:1. Branky: 90. Šperl – 3. Simr, 50. Švec, 77. Smíšek. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:1. Diváků: 490.

Koloveč: Simbartl – Mareš,v Milota, Kufner (59. Kadlec), Baxa, Černohorský, Homolka, Veselý, Šperl, Mifek (82. Perhl), Duchoň. Trenér R. Baxa.

Doubravka: Míčka – Maroušek (81. Kovács), Varga (86. Pondělík), Balan, Sýkora, Vaigl, Král, Novák, Smíšek, Šimr (89. Kůs), Švec. Trenér I. Kovács.

Holýšov – Nýřany 3:1

Domácí zaspali úvod, ale do poločasu stačili otočit. Po přestávce již hru kontrolovali.

Nejlepší hráči: Tlustý – Cvachouček. Poločas: 2:1. Branky: 18. Hamerník, 33. a 56. Tlustý – 5. Rada. Rozhodčí: Stöckl. ŽK: 1:3. Diváků: 200.

Holýšov: Janča – Hamerník, Snášel, Hrdina (89. Jonáš), Kaas, Hulina, Janiš (81. Majer), Tlustý, Procházka, Lukáš, Šimka. Trenér Š. Hirschl.

Nýřany: Fait – Liška, Duspiva, Voráček, J. Niedermayer, Kočí, Louda, Kouba, Cvachouček (87. Anár), Rada (70. Zdvihal), Pondělík. Trenér M. Niedermayer.

Zbůch – Rokycany 0:1

Ve vyrovnaném utkání vstřelili hosté jedinou a rozhdující branku po chybě domácí obrany.

Nejlepší hráči: Prokop – Wild. Poločas: 0:1. Branky: 45. Korelus. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (85. Herman) – 82 (J. Scheinherr). Diváků: 180.

Zbůch: Vasko – Brož, Pfeiffer, Hettler, Lukášek (65. Fořt), Koudela, Schejbal, Daňhel, Prokop, Hrdlička, Herman. Trenér J. Kožíšek.

Rokycany: Wild – Jícha, Čihák, R. Schveinert (60. Hereit), Tobrman, Mraček, J. Schveinert, Procházka, Blecha, Korelus (85. Riedl), H. Scheinherr. Trenér P. Aubrecht.