Vše umocnila nedávná zpráva z Berlína, kde Hertha českému fotbalistovi, kterému po sezoně končí smlouva, dala svolení k tomu, aby si hledal angažmá.

A vše teď ještě přiživil hráčův manažer Ondrej Chovanec, jenž pro server iSport.cz prohlásil, že v případě návratu Daridy do české ligy připadá v úvahu jen Viktoria. Ani plzeňský fotbalový boss Adolf Šádek by se tomu jistě nebránil. Podle informací Deníku z hráčova blízkého okolí zatím stále ještě Vladimír Darida preferuje setrvání v cizině, ideálně v sousedním Německu. Ale kdyby žádné námluvy nevyšly, kdo ví…

Kolumbijský záložník prodloužil s plzeňskou Viktorií smlouvu o dva roky.
Mosquera prodloužil v Plzni. Klub je jako rodina, pochvaluje si

V Plzni se běhavý záložník narodil, z Viktorie vylétl do světa velkého fotbalu, vlastní tam několik bytů. A především je teď na plzeňské lavičce trenér Michal Bílek a Darida rozhodně patří mezi jeho velké oblíbence. Jen si vzpomeňte, jak málo mu stačilo, aby ho tehdy jako kouč repre vzal na Euro 2012 do Polska. V posledním přípravném zápase proti Izraeli nastoupil při svojí premiéře ani ne na 30 minut. Darida pak nasbíral za národní tým 76 startů.

Zdroj: Youtube

Jeho další spolupráce s trenérem Bílkem by smysl dávala. "Nechci komentovat jakékoliv jméno," odrazil spekulace trenér Viktorie na tiskové konferenci po zápase s Pardubicemi.  Spíš to tedy vypadá, že si v Plzni musí na návrat Daridy ještě nějaký čas počkat.

Baník Karviná (v bílém) - Talent tým Plzeňského kraje.
Talent vyhrál v Karviné reprízu finále. Jsem na kluky pyšný, řekl trenér Štochl