V městském přeboru vyhrála rezerva Zruče první zápas na půdě soupeře 1:0. V domácí odvetě však v poločase stejným poměrem prohrávala. Po přestávce ale hráči Zruče dostali hosty pod tlak a třemi góly si zajistili postup.

Také v okrese Plzeň–jih nastupovali domácí do odvety s jednobrankovým náskokem. V utkání Letin s Líšinou měli první brankovou příležitost hosté. „Tu však naštěstí neproměnili a my jsme si ještě do přestávky vybudovali dvoubrankový náskok. Po změně stran už to byla hra kočky s myší,“ zhodnotil zápas trenér Václav Boček, který k týmu přišel s asistentem Karlem Peroutkou po nevydařeném podzimu a společně dovedli Letiny k záchraně.

Drama viděli diváci v Blovicích. Domácí si do odvety přivezli výhru 2:1, ale v poločase vedla rezerva Nepomuku 1:0. Po změně stran se hosté za stálého deště tlačili před gólmana domácích, ale v koncovce se jim nedařilo. Naopak domácí měli po brejcích dvě vyložené šance. V nervózním závěru dohrávali Blovičtí po dvojím vyloučení jen v devíti, ale těsnou prohru, která jim zajistila udržení v okresním přeboru, uhájili.

Výsledky – městský přebor: TJ Zruč B – Sokol M. Touškov B 3:1 (0:1, branky za dom.: Polák, Pfeffer, Bohuš, první zápas 1:0, vítěz baráže: Zruč B).

Okresní přebor Plzeň–jih: SK Letiny – S. Líšina 6:0 (2:0, branky: Hajšman 2, Kasl, Mašek, L. Šindelář, Zd. Hraběta, první zápas 2:1, vítěz baráže: Letiny), S. Blovice B – FK Nepomuk B 0:1 (0:1, první zápas 2:1, vítěz baráže: Blovice B).