„Přiznám se, že jsem tomu věřil tak ze dvaceti procent, zvláště poté, co sudí krátce před mým odchodem ze hřiště odpustil Spartě penaltu za faul na Honzu Rezka. O to větší jsem měl radost, když se to v posledních vteřinách utkání podařilo. Smekám před kluky klobouk,“ říká na adresu spoluhráčů Marek Bakoš. Dvougólový úder Sparty v závěru zápasu byl pro Bakoše šokem. „První poločas a deset minut druhé půle jsme Spartu přehrávali, skoro celou druhou půli jsme vedli, a potom dostaneme během pěti minut dva góly. To bylo jako ve zlém snu,“ vybavuje si dramatický závěr duelu Marek Bakoš.

Slovenský útočník v barvách západočeského klubu otevřel skóre zápasu vedoucím gólem Viktorie dvě minuty po přestávce, kdy umístěnou hlavičkou do protipohybu brankáře Blažka poslal míč za jeho záda.

„Mé brance předcházela superakce, kdy si parádně vyměnili míč Milan Petržela s Frantou Rajtoralem, následoval přesný centr a potom už nebylo těžké poslat míč do sítě. Zadáci Sparty na mě trochu zapomněli,“ připomíná vydařenou akci nejlepší střelec Viktorie. Bakoš se trefil v ligové sezoně posedmé.

Kanonýra Viktorie čeká už zítra pohárová odveta v Příbrami. „Do utkání jdeme s cílem vstřelit gól, což by nám nahrálo. Příbram by pak k postupu potřebovala vstřelit tři branky,“ uvědomuje si útočník Marek Bakoš.