Zatím máme za sebou základní část, ve které jste na webu mohli hlasovat o NEJ fotbalový klub jednotlivých okresů v Plzeňském kraji. Z každého okresu postoupily do finále dva nejlepší týmy, které si to od pondělí 22. února rozdají o pomyslný titul fotbalového krále kraje.

V okresních anketách uspěly tyto týmy: Dobřany a Žákava (Plzeň-jih), Horní Bříza a Mladotice (Plzeň-sever), Košutka a Malesice (Plzeň-město), Stráž a Bernartice (Tachov), Hrádek a Břasy (Rokycany), Koloveč a Oplotec (Domažlice), Chanovice a Malý Bor (Klatovy).

Mimochodem, nejvíce čtenářů hlasovalo pro týmy v okrese Rokycany a celkově bylo ve všech sedmi okresech rozdáno 52 789 hlasů!

O co hrajeme? O prestiž mezi venkovskými kluby a netradiční článek či rozhovor v novinách. Oddíl tak bude prezentován ve všech koutech Plzeňského kraje. Stejně tak i na webových stránkách Deníku. Je tedy o co hrát.

Co si představit pod pojmem NEJ klub? Tato anketa není jen o výkonnosti a kvalitě hráčů na trávníku. Sahá mnohem hlouběji. Hlasovat můžete pro toho, kdo má ve vašich očích největší sympatie, zázemí, občerstvení, fanoušky, nebo třeba doprovodný program během jednotlivých zápasů. Aspektů, na základě kterých se můžete rozhodnout, je celá řada. Klidně se tedy může stát, že tým, jenž hraje IV. třídu, porazí „věhlasnější“ klub z krajského přeboru či divize. Je to pouze na vás!

Finálová anketa startuje na webech okresních Deníků Plzeňského kraje již v pondělí 22. února 2021 v 7.00 hodin a poběží až do soboty 27. února do 23.59 hodin.

Bedlivě tedy sledujte webové stránky Plzeňského, Klatovského, Domažlického, Tachovského a Rokycanského deníku a hlasujte pro svého favorita.

Hra právě začíná!