Jeho první challenge se ujala. Kromě fanoušků se pokusily Ronalda překonat i osobnosti ze sportovního světa, třeba česká atletka Zuzana Hejnová nebo Jihoafričanka Caster Semenyaová. Té se dokonce podařilo výkon útočníka turínského Juventusu překonat.

Cristiano však nevymýšlí výzvy jen pro své okolí, ale dokonce i sám pro sebe. Důkazem toho budiž fotografie, kterou zveřejnil na sociálních sítích. Je na ni zachycen u stolu s před sebou rozloženým blokem a perem. "Vždy vyzývejte sami sebe! Pro mě je čas na studium," připsal k obrázku.

Okamžitě se pochopitelně rozjela vášnivá diskuze o tom, co asi tak slavný fotbalista studuje. Někteří navrhovali, že se rodák z Madeiry zdokonaluje v italštině, ti škodolibější ironicky poznamenali, že si našel čas konečně dokončit základní vzdělání.

Je tu však také možnost, že se Ronaldo připravuje na období, až skončí s profesionálním fotbalem. Přeci jen bylo ofenzivnímu esu v únoru už pětatřicet, a i když je stále ve vynikající formě, kopanou věčně hrát nebude.