Devětadvacetiletý křídelní hráč přišel do Viktorie již v sezoně 2012/2013, kdy nastoupil do 16 soutěžních zápasů. Dalšími jeho kluby byly Senica, Příbram a švýcarský Sion.

V srpnu 2016 se vrátil do Plzně a od té doby nastoupil do 47 ligových duelů a 17 utkání v evropských pohárech.

V aktuální sezoně patřil k nevytížený hráčům - odehrál jen 70 minut v Lize mistrů v Římě proti AS a 416 minut ve FORTUNA:LIZE a utkání v MOL Cupu.

Nyní odchází vstříc nové výzvě v Izraeli. „Moje druhé období ve Viktorii bylo krásné. Získali jsme titul a postoupili přímo do skupiny Ligy mistrů. Byly to nezapomenutelné zážitky a jsem rád, že jsem to s Plzní vše mohl prožít,“ říká Martin Zeman.

„Rád budu vzpomínat i na fantastické fanoušky a děkuji Viktorce za umožnění přestupu. V zahraničí se budu chtít prosadit, zároveň budu Viktorii dál držet palce jak v domácí soutěži, tak i v Evropské lize,“ dodává Zeman.

„Martin u nás strávil několik sezon, ve kterých přispěl k úspěchům Viktorky. Za to mu patří náš dík a samozřejmě přání mnoha sportovních i osobních úspěchů v jeho další kariéře,“ uvedl na adrese Zemana generální manažer Viktorie Adolf Šádek.